Dövme Silme, Dövme Çıkarma Kremi50 ml.

İlan Detayları
140,00 TL
 İlan No : 16353
 ŞEHİR : ANKARA
 İlçe :Çankaya
 İlan Kayıt Tarihi : 03.01.2015
 Bitiş Tarihi : 03.01.2016
 Kalan Gün : -1140 Gün
 Bakılma Sayısı : 355
İletişim Bilgileri
Ayça gökçeoğlu
Bu kişinin diğer ilanları (6)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 7
Üyenin Kayıt Tarihi 26.12.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 17.12.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

DÖVME SİLME KREMİ: Büyük Dövmeler için 50 ml. Set

Dövme silme kremi; içeriğinde bulunan maddelerin Cilt altında bulunan Dövme mürekkebini yumuşatarak cilt tarafından deri üstüne atılmasını sağlayan krem bileşenidir. Teknik bilgi için: dovmekremi.net

Makine ile El ile yapılan Kalıcı Dövmeleri yakmadan çıkarmak için kullanılmaktadır.
Krem günde iki kez cilt tarafından emilene kadar uygulanır günde iki kez uygulanması ile cildin dövme olan bölgesi yumuşatılır, uygulama sırasında yumuşayan formu bozulan dövme günler içerisinde soluklaşarak cillten atılır, geriye her hangi bir pigment ve boya kalmaz.

Ancak; Dövme yaptırırken oluşan küçük iğne izleri yakından dikkatli bakıldığında belli olur.
Garantili bir ürün olduğunu ve Tüketici Kanununda yazan şartlar Gereğince 30 Gün içerisinde Sebep göstermeksizin İade hakkınız olduğunu unutmayınız.

Tüm ürünlerde olduğu gibi Dövme Kreminde de Tüketici Kanunu nun Hükümleri geçerlidir.

İÇERİĞİ:
% 1,5 Borax % 18 Trichloroacetic Acid, % 0,8 Kristalize Ctric Acid, % 2 Vitamin E, Vitamin C, Deionize Water, Argan Oil, Jojoba Oil, Milk, perfume, İhtiva Eder..

Dövme silme kremini kullanıken 21 gün kullanmak gerektiğini, Kullanıma ara verilir ise yumuşayan mürekkebin eski halini alabileceğini lütfen unutmayınız.

TİCARİ TAKDİM VE AMBALAJ ŞEKLİ : 50 ml lik Kapaklı Ambalajında Satışa sunulmuştur. Temizleme Bezleri ve Kullanma Kılavuzu Ambalaj İçerisindedir.

KULLANIMI: Kremi Kullanmadan önce Dövme olan bölge Sıcak su ile yumuşatılır, ya da Sıcak su ile ıslatılmış havlu ile cilt yumuşatılır, en az altı saat ara ile Günde iki kez Dövmeli alanı tamamen kapatacak kadar sürülür ve cilt Tarafından Emilene kadar bölgeye masaj yapılır.

7- 8 gün Düzenli kullanımda Dövme Mürekkebi yumuşar, daha sonraki süreçte Yumuşayan mürekkep cillten dışarı atılır. Renkler tamamen soluklaşmaya başlar. En geç 21 Gün içinde hiç bir iz kalmayacak hale gelir. Deriyi tahriş etme, kabuk bağlama gibi Yan etkileri Yoktur.

Verilen Siparişler Aynı Gün Ücretsiz olarak kargolanır.