SIVI DOLUM MAKİNASI 10-200 ML

İlan Detayları
4 000,00 TL
 İlan No : 16477
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Üsküdar
 İlan Kayıt Tarihi : 16.01.2015
 Bitiş Tarihi : 16.01.2016
 Kalan Gün : -1130 Gün
 Bakılma Sayısı : 320
İletişim Bilgileri
BİLAL SAKİN
Bu kişinin diğer ilanları (1)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 2
Üyenin Kayıt Tarihi 29.04.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 24.04.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Anti Bakteriyel ContaVe Oringler.
RYD-S ürüne temas eden veya etmeyen noktalarda bulunan tümconta, oring, keçe gibi parçalarantibakteriyel silikon malzemeden üretilmistir, bu sayede ürüne temas eden noktalarda maksimum hijyen sartlarını saglayarak GMP sartlarına uygun üretim yapabilirsiniz.
Hassas dozajlama Mekanizması
RYD-S üzerinde bulunan ve 0,5 mm hatfe aralıklı hassas dozajlama kolu sayesinde tek makina ile birçok dolum aralıgında minimum sasma oranı ile çalısabilmeye olanak saglar. Siz dozajlama ayarını degistirmediginiz surece, herzaman aynı ölcüde çalısır.
Acil Durum Butonu
RYD-S üzerinde bulunan acil durum butonu sayesinde, makina hangi konumda olursa olsun, pistonu geriye alarak, makinayı güvenli bir konuma getirir. RYD - S 6331 sayılı is guvenligi yasasına uygun bir makinadır. Yasaya uygun hale getirmek için ekstra tadilat gerektirmez.
Hortumla EmisSistemi
RYD-S Depo veya tank tahliyelerine kelepce ile baglanarak, bidon, kova veya gügüm gibi kaynaklardan da daldirma yöntemi ile emis yapabilir. Ürünü makinanın agzina getirmek için ugrasmanizi gerektirmez.. Ilk emisi de kendisi yaparak vakit kaybınızı en aza inidirir.
Otomatik ve Manuel Modu
RYD-S Üretim hızınıza ve seklinize gore iki farklı modda çalısabilir. Makina ile birlikte ücretsiz verilen pedal switch sayesinde manuel modda yada otomatik modda zaman ayarlı olarak calistirabilirsiniz. Özellikle seri imalatlarınızda pedala basmanıza gerek kalmadan kendisi çalısır.
Damlamayı önleyici Nozul
RDY-S damlamayı önleyici nozul sistemi sayesinde, dolumdan sonra damlatma yapmaz bu sayede dolum yaptıgınız siseler asla kirlenmez, damlamadan kaynaklanan gramaj fireleri olusmaz..

Honlanmıs Urun Emis Pistonu
RYD-S emsallerinde bulunmayan honlanmis urun emis pistonu sayesinde, yuksek gramajlarda bile çok hassas dozajlama yaparak, dolum firesini minimuma indirir. Prüzsüz piston yüzeyi sayesinde piston keçeleri uzun çalısma ömrüne sahiptir. Emsalleri gibi kısa sürede piston keçesi bozmaz...

Dahili Sartlandırıcı ve Slide Valf
RDY-S de bulunan dahili sartlandırıcı sayesinde, hava tesisatında olusabilecek ve makinanın pnömatik sistemine zarar
verebilecek su ve pas gibi etkenlere karsı koruma altındadır. Makinanın hava girisinde bulunan slide valf sayesinde, ayri bir vanaya gerek kalmadan, makina ile isiniz bittiginde, sistemden havayi kesebilirsiniz.

Diğer Özellikler
Makina Gövdesi: Makina gövdesi ve tüm metal yüzeyler SUS 304 Paslanmaz çelikten imal edilmistir. Makina Tee, Kelepçe ve Flans bölümleri SUS 316 Paslanmaz Çelikten imal edilmistir.

Elektrik Sistemi: Makina gövdesi olusabilecek her türlü elektriksel tehlikeye karsı sasesinde bulunan topraklamasayesinde koruma altındadır.

Elektro Pnömatik Sistemi: RDY-S elektro pnömatik sistemi sayesinde daha hassas dozajlama yaparak, üretim firelerinizi minimuma indirir.

Opsiyonel Özellikler

1) RDY-S ihtiyacınıza göre, Ürüne temas eden yüzeyler SUS 316 veya daha farklı bir meteryalden üretilebilir.
2) RDY-S Yüksek ısıda doldurmanız gereken urunlere de çalısmaya uygun olarak uretilebilir.
3) Süt, ayran, v.b. hızlı dolumlarda köpüren ürünler için , imalat hızınızı arttırmak için, dolum sırasında yükselip,
alçalabilen sisteme entegre nozul eklenebilir.
4) Dolum Hatında kullanım gerektiren durumlarda sensör tetiklemeli olarak üretilebilir.
5) Istege baglı olarak dolum adedini gosteren sayıcı eklenebilir.

Doldurabilecegi Ürün Çesitleri

Örnegin: Meyve suyu, su, salgam, dusuk viskositede sampuan, sıvı sabun, camasır suyu, süt, sıvı yag ve madeni yag çesitlerinin tamamı, ilac ve surup cesitleri, tiner, sıvı boya cesitleri v.b gibi emise uygun , viskositesi dusuk tum sıvı cesitlerini doldurmaya uygundur. Boyar ve kalıcı tahribat yapan urunleriniz dısında urun numunenize deneme dolumu yapabiliriz.
Sıvı Örnekleri

RYD- S2 Çift NozulluDolum Makinası

RYD - S2, RYD - S serisinde bulunan tüm özelliklere ek olarak aynı anda iki urun bırden doldurmanıza imkan verir. Dilerseniz tek makina ile aynı anda iki farklı gramajda, iki farklı urun uretebilirsiniz. Iki adet makinanın donanımına sahip olmasına ragmen, fiyatı iki makinaya kıyasla, daha caziptir.

Üretim Bilgileri ve Termin

Üretim Bilgileri:
RYD - S Türkiye’de kendi tesislerimizde üretilmektedir. Firmamız RYD - S serisi sıvı dolum makinalarının standart dolum aralıklarındaki modellerini büyük ölçüde stoklu olarak çalısmaktadır. Karar verdikten sonra uzun bekleme süreleri ile vakit kaybetmeniz gerekmemektedir.
Özel Üretimler:
RDY-S standart dolum aralıkları dısında, ihtiyacınıza uygun farklı dolum aralıklarında üretilebilir. Standar dısı üretimlerde,
teslimat termini 5 ila 20 gün arasıdır. Dolum nozullarında bulunan dolum memeleri ihtiyacınıza uygun olarak farklı boyutlarda uretilebilir. 110V veya farklı voltajlarda çalısmanız gereken durumlarda, makina ihtiyacınıza uygun olarak uretilebilir.
Diğer Açıklamalar:
Ambalaj: Makinamız uzun mesafelere rahatlıkla sevk edilmeye uygun bir sekilde ambalajlanmaktadır.

Nakliye: Urununuzu anlasmalı oldugumuz kargo ile çok uygun fiyatlara sevk edebiliriz. Dilerseniz kendi anlasmaniz olan ambar yada kargo ile sevk edebiliriz.

Garanti: Makinamız fabrikasyon hatalara karsı 1 yıl süre ile garantilidir.

GENEL ÖZELLİKLER


Yüzeyler
304 Paslanmaz
Güç Tüketimi
250 Watt
Enerji 220V / 50HZ

Makinanın Dolum Yapabileceği Ürün Çeşitleri:


İçme Suyu, Meyve Suyu, Limonata, Sporcu İçecekleri, Enerji İçecekleri, Turşu Suyu, Şalgam Suyu, Süt, Ayran, Sirke, Ayçiçek Yağı, Bitkisel Yağlar, Şampuan, Saç Bakım Yağı, Masaj Yağı.Makina Teknik Özellikleri

Tip: Yarı Otomatik Akışkan Ürün Dolum Makinası
Model: RYD-S200
Çalışma Aralığı 10 - 300 ml
Kapasite 10 - 30 Dolum / Dakika
Dolum Hassasiyeti ±%1
Giriş Voltajı 220V AC
Giriş Akımı 1A
Güç Tüketimi 10W
Hava Basıncı 0,4 - 0,6 MPa (4 - 6 Bar)
Ölçüler 115 * 49,5 * 44 cm
Ağırlık 27 KG
Çalışma Şekli Pedallı yada Otomatik
Metaryel Paslanmaz Çelik