TADİLAT VE DEKORASYON

İlan Detayları
2 000,00 TL
 İlan No : 16672
 ŞEHİR : ANKARA
 İlçe :Sincan
 İlan Kayıt Tarihi : 10.02.2015
 Bitiş Tarihi : 10.02.2016
 Kalan Gün : -1102 Gün
 Bakılma Sayısı : 291
İletişim Bilgileri
kaan pekşen
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 10.02.2015
Üyenin Son İşlem Tarihi 10.02.2015
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

ADBA YAPI DEKORASYON
www.adbamobilya.com
Tadilat Bakım ve Onarım İşleri

Tadilat ve dekorasyon İşlerindeki başarı, eğitim ve tecrübeden geçmektedir. Biz bu işi severek yapıyoruz. Konusunda uzman kadromuz ve deneyimli ustalarımızla işlerinizi, günün gelişen ve değişen dekorasyon tekniklerini de dikkate alarak dinamik bir ekip çalışması yapmaktayız.İşi Zamanında teslim, uygun fiyat garantisi de veriyoruz. Ön incelemede yerinde keşifini yaptıktan sonra istediğiniz kalitede ve malzemeyle, istediğiniz bütçede tadilatınızı yapıyor. Yaptığımız işin sorumluluğunu alıyoruz.

Tadilat ve onarım işleri can sıkıcı, sorunlu işler olmaktan çıkıyor. Birebir yerinde A dan Z ye tüm işlerinizi bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. İster evinizin boya badana sı olsun ister anahtar teslim tadilat işleri olsun hepsine talibiz.Çünkü biz işimizi büyük küçük diye ayırmıyoruz.

Biz işi almadan önce bir Plan hazırlamaktayız.Daha sonra sizlerle plan üzerinde çalışma yaptıktan sonra projelendirip uygulama programımıza almaktayız.

Komple iç tadilat işleri , Mağaza tadilatı , Ev tadilatı , Ofis tadilatı, Anahtar teslim tadilat işleri, dekorasyon , ev dekorasyonu , ofis dekorasyonu, sıva ve boya işleri, mantolama , ses yalıtımı , Mutfak ve Banyo tasarımı , PVC doğrama , Çatı Yalıtımı , Kartonpiyer, Asma Tavan , Bölme duvar, Fayans seramik döşeme işleri , Sıhhi tesisat , Elektrik tesisatı , Doğalgaz tesisatı , iç cephe mantolama , dış cephe mantolama aklınıza tadilat ve dekorasyon hakkında ne geliyorsa uyguluyoruz. Tadilat işleri ni tek elde toplayarak fiyattan ve zamandan kazanıyorsunuz.