adrenalin coın hunter derin ayrımlı tek para dedektör

İlan Detayları
2 400,00 TL
 İlan No : 19378
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Beyoğlu
 İlan Kayıt Tarihi : 29.09.2015
 Bitiş Tarihi : 28.09.2016
 Kalan Gün : -871 Gün
 Bakılma Sayısı : 401
İletişim Bilgileri
tuncay kümbü
Bu kişinin diğer ilanları (138)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 139
Üyenin Kayıt Tarihi 12.03.2011
Üyenin Son İşlem Tarihi 16.01.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

GELİŞMİŞ YÜKSEK TEKNOLOJİ
Coin HUNTER, yüksek teknoloji ile geliştirilmiş profesyonel metal detektörüdür. Gelişmiş özellikleri ve benzersiz tasarımı ile tek para ve kalıntı aramaları için mükemmel bir tercihtir.
Doğal altın parçacıkları, tek paralar, tespit edilmesi güç olan metal parçaları, tarihi kalıntılar, kıymetli takı ve mücevherler, ulaşılması zor olan hedeflerin tespiti için ideal bir dedektör olan, Coin HUNTERzorlu arazi koşulları için geliştirilmiştir.

MİNERALLİ ZEMİNLERDE MAXİMUM DERİNLİK
Değişik arama modları, ve mineralli zeminlerin dedektör üzerindeki olumsuz etkilerini azaltan benzersiz tasarımı sayesindedaha önce tespit edemediğiniz derinliklerdeki hedeflere ulaşmanın keyfini yaşayacaksınız.
Birçok dedektör için sorun teşkil eden ağır ve yüksek mineralli zeminlerde kendi kategorisindeki başka hiç bir dedektörün sunamadığı rahat ve zahmetsiz kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

KOLAY KULLANIM & HAFİF TASARIM
Coin HUNTERdedektör benzersiz derinliği, ve kullanım kolaylığı ile yüksek mineralli zeminlerde rahat arama imkanı sunar. Kolay kullanımı sayesinde yüksek performanslı profesyonel bir dedektör ile arama yapmanın keyfine varacaksınız.

İKİ FARKLI SES TONU İLE METAL AYRIMI ( DUAL TONE )
Coin HUNTER, benzersiz derinliklere ulaşabileceği gibi, sahip olduğu üstün metal ayırma yeteneğiyle, altın gümüş gibi değerli metaller ile demir türü değersiz metalleri 2 farklı ses tonuyla kolaylıkla ayırt etmenize yardımcı olur. Özellikle çöp metallerin yoğun olduğu zeminlerdeistenmeyen metallere boşa kazı yapmanızı önler. Derin hedeflerden alınan zayıf sinyal sesini yükselterek daha net tespit yapmanıza olanak sağlar.

ARAMA BAŞLIĞI
Coin HUNTERdedektör, su geçirmez hafif ve sağlam, 27 cm D-D arama başlığına sahiptir. Özel başlık yapısı sayesinde kayalık alanlar, yoğun mineralli zeminler, sürülmüş tarlalar, plaj ve atık metalli zeminler gibi her türlü zorlu toprak yapısına çok rahat nüfuz edebilir.

ŞARJ EDİLEBİLİR UZUN PİL ÖMRÜ
Coin HUNTERdedektör şarj edilebilir 10adet 1100 mah uzun ömürlü pilleri sayesinde 30 saate kadar arama yapma imkânı sunar. Değiştirilebilir 10’lu pil yuvası sayesinde biten pillerinizi değiştirerek stressiz bir arama yapma imkânı sağlar ve hiçbir zaman aramalarınızı yarım bırakmaz.
TÜRKİYE GENELİNE POSTA ÖDEMELİ GÖNDERİLİR
KONTROLLÜ
0212 245 44 84
0545 245 44 84
www.hedefdedektor.com
www.dedektor.web.tr