KADIKOYDE UZMAN BAYAN HOCADAN ÖZEL DİREKSİYON EĞİTİMİ

İlan Detayları
850,00 TL
 İlan No : 20317
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Kadıköy
 İlan Kayıt Tarihi : 01.12.2015
 Bitiş Tarihi : 30.11.2016
 Kalan Gün : -906 Gün
 Bakılma Sayısı : 373
İletişim Bilgileri
nurdan kavurt
Bu kişinin diğer ilanları (1)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 2
Üyenin Kayıt Tarihi 26.11.2012
Üyenin Son İşlem Tarihi 01.12.2015
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması


EHLİYETİNİZ VAR ARAÇ KULLANAMIYORSANIZ DOĞRU ADRESTESİNİZ.PİST EĞİTMENİNDEN 16 SAATLİK GÜVENLİ TEMEL SÜRÜŞ EĞİTİMİYLE RAHAT VE KOLAY KENDİNİZE GÜVEN DUYARAK ARAÇ KULLANABİLİRSİNİZ.
20 SENEDİR DİREKSİYON EĞİTİMİ VERİYORUM.M.EB.SERTİFİKALI SÜRÜCÜ KURSUNDAN, SONRA SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİM PİSTİNDE İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ EĞİTİMLERİ SONUCUNDA FİRMA, ŞİRKET ÇALIŞANLARINA ARAÇ KULLANMAYI BİLEN-BİLMEYEN KİŞİLERE FARKLI EĞİTİMLER VERECEK KAPASİTEDE OLAN BAYAN EĞİTMENİM. KLASİK SÜRÜCÜ KURSU HOCASI DEĞİLİM.. UZMAN VE PROFESYONEL OLMAK ;BİR EĞİTMENİN ESKİDEN GELEN BABADAN KALMA BİLDİKLERİNİ ÖĞRETMEKTEN ÇOK , EĞİTİM ALMASI KENDİNİ GELİŞTİRMESİNİ GEREKTİRİR. EĞİTİM VERECEK KİŞİYİ DENEYİMLERİNDEN, DAHA ÖNCE EĞİTİM ALAN KİŞİLERDEN ARAŞTIRARAK TAVSİYEYLE TERCİH ETMELİDİR.HER HOCA İLERİ SÜRÜŞ TEKNİKLERİ HOCASI OLDUĞUNU İDDA EDİYOR...EĞİTİM ALACAĞINIZ KİŞİNİN PROFESYONEL OLDUĞUNU BELİRLEYEN BELGESİ OLUP OLMADIĞINA EMİN OLMADAN EĞİTİM ALMAYIN.SÜRÜCÜ OLMAK PRATİK GEREKTİRİR.3-5 SAATLE İSTANBUL TRAFİĞİNDE ARAÇ KULLANILMAZ.

Ehliyeti olmayan kişilere direksiyon sınavını kazanabilmeleri için özel ders, ehliyeti ve aracı olan araç kullanamayan kişilere KENDİ ARAÇLARIYLA manuel viteste 4 gün 4 saat otomatik araçta 3 gün 16 saat süren toplamı 16 saatlik eğitim paketiyle ilk gün pistte olmak şartıyla 2 ve 3. günler trafikte, 4. gün kişinin talep etttiği güzergahta eğitim vermekteyim.Eğitim alacak kişiler aracıyla evinden alınıp evine bırakılmaktadır. Eğitimin yedek pedalı olmayan araçta kendi aracına alışması açısından daha gerçekçi olacaktır.Özel eğitim araçlarında eğitmenin yandaki pedallara rahatça müdahale edeceğinden dolayı , farkında olmadan kendinizin aracı kulllandığınızı sanabilirsiniz. İleride sizin kullanmayacağınız araçta eğitim almanız, eğitim sonunda kendi aracınıza geçtiğinizde sizi tedirgin eder ve cesaretsizin kaybolmasına sebep olabilir.Kendi araçta eğitim almanız kendi aracınızı tanımanızda alışmanızda faydalı olacaktır..
BİLGİ VE DENEYİMİNE GÜVENDİĞİNİZ KİŞİDEN DİREKSİYON EĞİTİMİ ALIN. EĞİTİM ALACAĞINIZ KİŞİNİN SİZE HANGİ GÜZERGAHTA EĞİTİM VERECEĞİNİ MUHAKKAK SORUNUZ.
EĞİTİM ALACAK KİŞİNİN SEMTİ PROBLEM DEĞİLDİR..YAKINLARINIZ VE SADECE ŞÜRÜCÜ OLANLAR İYİ ARAÇ KULLANABİLİR FAKAT ÖZELLİKLE BAYANLARA EĞİTİM VERMENİN PÜF NOKTALARINI BİLEMEZ.....EĞİTİM ALACAK KİŞİNİN ÖZGÜVENLİ OLMASI ÇOK ÖNEMLİDİR..AİLE BİREYİ YADA SADECE İYİ SÜRÜCÜ OLANLAR ÖZELLİKLE BAYANLARIN KENDİNE OLAN ÖZGÜVENİNİ KAYBETMESİNE SEBEP OLABİLİRLER.İYİ BİR EĞİTMEN SÜRÜCÜYE ÖZGÜVEN VERMEYİ BİLEN KİŞİDİR..ARACIN MANUEL VEYA OTOMATİK VİTES OLMASI HİÇ FARK ETMEZ.,EĞİTİM SAATLERİ GÖRÜŞÜLEREK ANLAŞILIR..
ARAYIN BİLGİ ALIN.BAŞKASINI ARAMA GEREĞİ DUYMAYACAKSINIZ..

UNUTMAYIN PROFESYONELLER FARK YARATIR.
TRAFİKTE EĞİTİM BİZİM İŞİMİZDİR.
eğitim içeriği resim ve videolarını incelemek için facebookta:nurdan hocadan direksiyon dersi sayfasını inceleyebilirsiniz..

NURDAN KAVURT:0533 619 46 17