MERSİN TOPRAK SANDIK ODASI.05368279663

İlan Detayları
900,00 TL
 İlan No : 21244
 ŞEHİR : MERSİN
 İlçe :Akdeniz
 İlan Kayıt Tarihi : 26.01.2016
 Bitiş Tarihi : 25.01.2017
 Kalan Gün : -851 Gün
 Bakılma Sayısı : 376
İletişim Bilgileri
alican yıldırım
Bu kişinin diğer ilanları (2)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 3
Üyenin Kayıt Tarihi 09.08.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 07.02.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Mersin,de ikinci el eşya alım satım işi yapan Mersinin en kaliteli ve en ucuz Spot ve ikinci el eşya satan ikinci el eşya firmamıza gelerek çok ucuza 2. el eşyalar satın alabilir veya ikinci el eşyalarınızı çok yüksek fiyatlardan satabilir, bu saye de siz de çok kazançlı çıkabilirsiniz. İkinci el eşya sektörün de kazançlı çıkmak çok önemli bir şeydir ama biz sadece müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktayız.
Her türlü 2. el eşya gereksinimlerinizi biz seve, seve karşılar ve sizleri en iyi şekil de memnun ederiz. Eğer siz de Mersin il ve ilçelerinde oturuyor veya ikametgah ediyorsanız hemen Mersin 2. el eşya satanlar ve Mersin ikinci el eşya alanlar dükkanımıza gelip kendinize sıfır kalitesin de muhteşem 2 . el eşyalar edinebilirsiniz. Mersin,de 2. el eşya alım satım firması arıyorum ama bir türlü bulamadım diyorsanız eğer artık aramaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü aradığınız hem kaliteli hem ucuz 2. el eşya satan yer biziz, hem de Mersinin her semtinde 2. el eşya alanlar firmasıyız. Mersinin her semtin de her türlü ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı severek karşılıyoruz.
Eğer sizler de hemen 2. el eşyalara sahip olmak istiyorsanız bize 2. el eşya web sitemiz üzerinden ulaşın.[http://www.mersin2elesya.net] Sitemiz de yazılı olan ikinci el eşya iletişim numaralarından bizi arayabilir ve çok kaliteli ikinci el eşyalara sahip olur iken, eski 2. ele düşmüş olan eşyalarınızı da bize satarak bütçenizi artırabilirsiniz. Bu saye de çok karlı çıkabilirsiniz.
Mersin,de 2. el eşya alım satım firmamızı hemen arayın, siz de kazançlı çıkın. Mersinin en iyi ikinci el eşya alanlar ve 2. el eşya satanlar olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Eğer siz de ikinci el eşya alırken beni memnun etsinler, hiç bir sıkıntı çıkmasın ve aklımda soru işareti kalmasın diyorsanız hemen bizimle iletişime geçmeli ve kalitemizi kendi gözleriniz ile görmelisiniz. Ne duruyorsunuz, arayın bizi!