RİSKSİZ EVDE EK İŞ

İlan Detayları
85,00 TL
 İlan No : 21797
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Bornova
 İlan Kayıt Tarihi : 01.03.2016
 Bitiş Tarihi : 24.02.2017
 Kalan Gün : -785 Gün
 Bakılma Sayısı : 356
İletişim Bilgileri
zühre Sabancı
Bu kişinin diğer ilanları (1)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 2
Üyenin Kayıt Tarihi 01.03.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 02.03.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Yaptığımız iş, Network. Bağımsız iş ortağı olduğumuz LR Health&Beauty, Almanya'da 1985'ten beri hizmet veren, kozmetikten bakım ürünlerine kadar bünyesinde birçok ürün barındıran ve şu anda 28 ülkede var olan bir marka. Türkiye`de yeni yeni gelişmekte ve çok hızlı bir yükseliş sergilemekte. Dünya kozmetik derneğine üye tek network firmasıdır. Avrupanın en büyük üretim tesisine sahiptir. Ürünleri Sağlık Bakanlığı ve Dermatest onaylı olup, İnstutit Freesenius sertifikası vardır. IASC Aloe veranın dünya çapındaki derneğine üyedir. Ürünleri hayvanlar üzerinde değil, insanlar üzerinde test edilmektedir. Şirket iki kez Avrupa'nın en iyi Network şirketi ödülü almıştır ve ürün yelpazesi, bu nedenle de hedef kitlesi çok geniştir. Kadınlar, erkekler, bebekler-anneler. Parfümler, bakım ve makyaj malzemelerinin yanında şifa etkisi olan aloe Vera özlü ürünleri de var
Firmamız dünya standartlarında sertifikalı, Dermatest ve Sağlık Bakanlığı onaylı, bir çok ürünü kendi üzerine patentli.
Bakım ve güzellik ürünlerimizin ağırlıklı ana maddesi, iyileştirici ve tedavi edici özelliği artık neredeyse herkes tarafından bilinen Aloe Vera. Gerek internet ortamında verilen online seminerler, gerekse bulunduğunuz şehirde diğer takım arkadaşlarınızın da katılacağı toplantılar sayesinde işi öğrenmek hem kolay, hem de eğlenceli. Günde sadece bir iki saat yoğun ilgi gösterilerek yapılabildiği için hem ev hanımları, anneler; hem de ekstra bir destek kazanmak isteyen her yaş, cinsiyet ve meslek grubundan insan için çok geniş kapsamlı olanakları olan bir iş. Network sistemiyle çalışıldığı için aylık katlanarak artan gelir sahibi olma imkanınız var. Ayrıca şirketimizin çalışmalarınızı motive etmek amaçlı sunduğu bonus ödülleri var. Bunlar cep telefonu, tablet, araba (sırasıyla Opel Corsa, Mercedes ve Porsche); ayrıca seyahatler ve eğitim kampları.
Takımımıza ortak olabilmeniz için size sunulan iki paketten herhangi birisini seçebilirsiniz. Birinci paket, deneme amaçlı ısmarlayabileceğiniz bir paket. Bunun için firmamızdan alış değerinden en az 85 liralık ürün sipariş etmeniz gerekiyor. Herhangi bir ürün kısıtlaması yok, istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Veya çözüm bulmak istediğiniz herhangi bir sorununuz varsa, ben de size o çözüme odaklı ürünler tavsiye edebilirim. Elinize gelen pakette firmanın size göndereceği ürünler, kataloglar ve firmayla ilgili size gerekli olan bütün bilgiler mevcut olacak. Bu sayede hem firma hakkında daha kapsamlı bir fikre sahip olacak, hem de ürünleri kendin test edip onaylayabileceksiniz. Eğer ürünlerden memnun kalırsanız, ki buna neredeyse garanti verebilirim, hemen elinizdeki ürünlerden satmaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız her satıştan elinizde %40 kâr kalacak. Firmanın sunduğu diğer bir paketse, takımımıza direkt çalışmak ve iş geliştirmek amaçlı girmek üzere olanlar için hazırlanmış. Ben şirkete bu paketle girmiştim. Bu paketin fiyatı 350 TL ve içinde şirketin seçtiği, en popüler olan ürünler, kataloglar, broşürler ve başlangıç için işinize yarayacak her türlü bilgi mevcut. Bu ücreti isterseniz kredi kartıyla faizsiz 3 taksitle ödeyebiliyorsunuz ve eline daha fazla ürün geçeceği için hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Ben, ilk ayım dolmadan paket fiyatımın tamamını kapattım, üstüne para bile kazandım. Bu pakette güzel olansa, yine her satışta elde edeceğiniz %40 kârın yanında, bir de %3'ten başlayan prim bonusu elde edecek olmanız. Bu arada kesinlikle aylık veya yıllık aidat yok; borç, senet, harç yok. Ödediğiniz para karşılığı firmadan ürün alıp kullanmaya ve isterseniz tavsiye yöntemiyle satmaya başlıyorsunuz. Tabi ürünleri olduğu kadar işi de tavsiye edebilirsiniz, hatta etmelisiniz ki herkes bu olanaklardan yararlanabilsin ve siz, ekibimizi kurup geliştirebilin. Hepsi bu.