Katalog ile satış yapacak ekip kuracak arkadaşlar

İlan Detayları
0,00 TL
 İlan No : 21929
 ŞEHİR : SAMSUN
 İlçe :Atakum
 İlan Kayıt Tarihi : 11.03.2016
 Bitiş Tarihi : 06.03.2017
 Kalan Gün : -775 Gün
 Bakılma Sayısı : 321
İletişim Bilgileri
Figen Ergül
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 11.03.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 11.03.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

ORİFLAME e HEMEN KAYIT OLABİLİRSİN. ..
Oriflame ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför, 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunan bir network firmasıdır..

İlk başta, Oriflame danışmanı olmanız gerekiyor. Oriflame Üye ol formunu doldurduktan sonra yetkili kişiler tarafından en kısa sürede sizinle iletişime geçilir. Oriflame çalışma koşulları ve işleyiş hakkında bilgi paylaşımında bulunulur.
Oriflame danışmanı olmanız durumunda her ay çıkan Oriflame Kataloğu’ndaki ürünleri %30 indirimle alma fırsatı bulursunuz.

Oriflame danışmanı olduğunuzda kendinize bazı avantajlar sağlarsınız.

Öncelikli olarak Oriflame ürünleri özellikli ürünlerdir.Bu özellikler size birtakım avantajlar sağlar.

Oriflame ürünleri bitkisel içeriklidir. Bu özellik sayesinde önce kendi ailenize sonra çevrenize sağlıklı ürünler kullandırmış olursunuz.
Oriflame danışmanı olduğunuzda kendi ürünlerinizi %30 daha düşük fiyattan alacak olduğunuz için bütcenize katkı sağlamış olursunuz.

Oriflame danışmanı olduğunuzda %30 indirimli almış olduğunuz ürünleri katalog fiyatından pazarlama yaparak bir ticari işletme gibi kar elde etmiş olursunuz.

Oriflame danışmanı olmanız aynı zaman da size Oriflame danışmanlarından oluşan gruplar ve alt ekipler kurma imkanı sağlar. Oriflame danışmanlarından oluşan bu alt ekip ve grupları yöneterek ayda 1000 TL ile 50 000 TL arasında para kazanma imkanını sunar.