(NETWORK DEĞİLDİR) EK İŞ - Yeni sektör, yüksek kazanç ve gelir

İlan Detayları
5 000,00 TL
 İlan No : 22967
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Kadıköy
 İlan Kayıt Tarihi : 17.05.2016
 Bitiş Tarihi : 12.05.2017
 Kalan Gün : -676 Gün
 Bakılma Sayısı : 434
       
 
İletişim Bilgileri
Genç Enerji
Bu kişinin diğer ilanları (1)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 2
Üyenin Kayıt Tarihi 16.05.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 19.05.2016
Üyenin Puanı 5
Puan Verenler 1
İlan Açıklaması

KİMSEYE BİRŞEY SATMAYA ÇALIŞMADAN, ikna etmeye uğraşmadan, kapı kapı dolaşıp evlerde sunum yapmadan, insanların ihtiyacı olmayan ürünleri zorla boğazlarından aşağı tıkmadan, lafı dolandırmadan, kimsenin gözünü boyamadan, dürüstçe para kazanmak mümkün.

Türkiye'de yeni ve çok hızlı gelişmekte olan bir sektör var. Gerçek anlamda devlet kontrolü ve denetimi altında olan ve hızla özelleşen bu sektörde çok ciddi gelirlere, çok kısa sürede ulaşmak mümkün.

Sektör yeni olduğu için hiçbir eğitim ya da tecrübe şartı aranmamaktadır, tüm eğitimler şirket içi verilecektir. Eğitimler süresince gelir imkanı mevcuttur ve temel eğitimi tamamlandığınızda freelance, part-time, full-time çalışma koşullarından size uygun olan çalışma şekli ve çalışmak istediğiniz bölge sizin tarafınızdan belirlenecektir.

Yaklaşık gelir; Seçmiş olduğunuz çalışma şekli ve performansınıza bağlı olarak, freelance ve part-time çalışmalarda aylık 300TL - 3.500TL arası, tam zamanlı çalışma koşullarında aylık ortalama 5.000TL ve üzeridir.

İŞİMİZ NETWORK MARKETING İŞİ DEĞİLDİR ve HİÇBİR NETWORK MARKETING ŞİRKETİ İLE BAĞIMIZ YOKTUR.

"İnternetten para kazanın", "Sosyal medyadan para kazanın", "Şu kadar para gönder, bu kadar kişi de sana o kadar göndersin" gibi yalan dolan bir iş DEĞİLDİR.