Muğla Bodrum Göltürkbükü/Hekimköy 2+1+ Geniş Teraslı Manzaralı...

İlan Detayları
500 000,00 TL
 İlan No : 23276
 ŞEHİR : MUĞLA
 İlçe :Bodrum
 İlan Kayıt Tarihi : 04.06.2016
 Bitiş Tarihi : 30.05.2017
 Kalan Gün : -659 Gün
 Bakılma Sayısı : 746
İletişim Bilgileri
Haki Naz
Bu kişinin diğer ilanları (1)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 2
Üyenin Kayıt Tarihi 10.05.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 22.11.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

YEMYEŞİL BAHÇE ve DENİZ MANZARASI İLE BODRUMUN EN KEYİFLİ KÖŞESİNDE MASRAFSIZ BİR YUVA DOĞRU FİYATLA SİZİ BEKLİYOR- KAÇMAZ

Muğla Bodrum Göltürkbükü/Hekimköy Havuzlu Site Sanatçılarda (SANKOP) Sahibinden Manzaralı Köşe Dublex

Sanatcılar sitesi (SANKOP), Bodrum/Türkbükü Hebil Caddesi üzerinde Hekimköy market çaprazında, Bağarası mevkiinde, Hekimköy sitesine bitişik konumda yer almaktadır. Site, bulunduğu coğrafik konum, temiz hava ve iklim koşulları, deniz-doğa manzarası ve çevre alanlarındaki 24 saat sakin koyları (Gündoğan, Küçükbük, Hebil-Türkbükü.....) ile Bodrum ve Türkiyenin en müstesna bir köşesinde yer almaktadır.

Site bütünü ile ana cadde üzerinde, toplu taşıma açısından oldukça müsait konumda, cafe ve markete yakındır; site önünden her 15 dakikada Bodrum (Türkbükü-Torba) ve Gündoğan (Yalıkavak-Turgutreis) istikametine dolmuş/minübüs kalkmaktadır.

Siteye ait olimpik HAVUZ, site girişi ve iç güvenliği mevcut, geniş yeşil alanları ile birlikte oyun ve araç park alanları bulunmaktadır; araç park sorunu katiyetle yaşanmamaktadır. Siteye ait önümüzdeki günlerde değerlendirmeye açılacak geniş bir makilik alan da bulunmaktadır.

Satılık dubleksimiz önde (deniz tarafında) köşe başında yer almakta doğa ve deniz manzaralıdır; Hebil-Güvercinlik koyunu, yakın konumdaki küçük-büyük tavşan ve sarımsaklı adalarını ve Bağarası koylarını görmektedir.

Dubleximiz iç ve dış mekanlar, bahçe bakımı-peyzaj ağaçlandırma çim v.b. itibarı ile oldukça bakımlıdır; iç ve diş mekanlar birinci sınıf malzeme ile yenilenmiştir, ancak dublexin orijinal bodrum tipi mimarisi bozulmamıştır. Dubleximizin bahçe katında geniş bir pergolesi vardır; ilave olarak terasa da bir pergole (fotoğrafta görülüyor) yapılmıştır. Bu pergole alanı terasda geniş bir yatak odası yapmak amacı ile planlanmış ancak yapımı bütünü ile henüz tamamlanmamıştır.