ANTALYA BOĞAÇAY CADDESİNDE DENİZE YAKIN FUL CEPHE FIRSAT DAİRE

İlan Detayları
530 000,00 TL
 İlan No : 23404
 ŞEHİR : ANTALYA
 İlçe :Konyaaltı
 İlan Kayıt Tarihi : 13.06.2016
 Bitiş Tarihi : 08.06.2017
 Kalan Gün : -622 Gün
 Bakılma Sayısı : 325
       
 
İletişim Bilgileri
seydi mehmet yılmaz
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 13.06.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.06.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

DÜNYACA ÜNLÜ ANTALYA KONYAALTI PLAJLARINA SADECE 400M YÜRÜME MESAFESİNDE BULUNAN FUL CEPHE VE DENİZ GÖRÜR BİR DAİRE.......... GEREK YATIRIMLIK, GEREKSE OFİS OLARAK KULLANIMA UYGUN GENİŞ VE FERAH 3+1 (+1 ODUNLUK) KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR MÜLK.............KARŞISINDA VE ETRAFINDA İŞHANLAR, DÜKKANLAR VE HEMEN ÖNÜNDE SAĞLIK OCAĞI VE HALK PAZARI BULUNMASI NEDİYLE ZİRKULASYONU ENORM YÜKSEK OLAN MEVKİDE BİR DAİRE.........30.NİSAN. 2013 TARİHİNDE YAYIMLANAN YASAYA GÖRE (ÜRETİM HARİC) KAT MÜLKİYET SAHİBLERİNİN MUVAFAKATI OLMASI GEREKMEDEN OFİS OLARAK KULLANILABİLİR (ZATEN ÖNCEKİ KİRACI ÖYLE KULLANIYORDU).

BİLİNÇLİ OLARAK YENİ MÜLK AHİBİNE HİTAP ETMESİ İÇİN TADİLAT YAPILMAMIŞTIR. SATIŞ FİYATINDAN ANLAŞMA KAPSAMINDA DÜŞÜŞ YAPILACAKTIR.

DAİRE BÜYÜK VE ANA YOLA FUL CEPHE OLMASI NEDİYLE İKİ AYRI OFİS ŞEKLİNDE İSTEĞE BAĞLI OLARAK DİZAYN YAPILABİLİR. KURUMSAL EMLAK OFİSİ, AVUKATLIK BÜROSU, SİGORTA ACENTECİLİĞİ VB OFİSLER VEYA KARŞISINDA SAĞLIK OCAĞI OLMASI NEDİYLE MEDİKAL ÜRÜNLERİ SATIŞ İŞLETMELERİ YAPILABİLİNİR. GELİŞMİŞ VE HALA ENORM GELİŞMEKETE OLAN BOĞAÇAY CADDESİNİ (LÜTFEN ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN MENDERES TÜREL'İN ÇILGIN BOĞAÇAY CADDESİ PROJESİNİ) İNCELEYİN VE GELECEĞİ ŞİMDİDEN GÖRÜN)