ÇOK ACİL İNŞAAT PROJELERİMİZE YATIRIMCI FİNANSÖR ORTAK

İlan Detayları
10,00 TL
 İlan No : 23691
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Bahçelievler
 İlan Kayıt Tarihi : 04.07.2016
 Bitiş Tarihi : 29.06.2017
 Kalan Gün : -597 Gün
 Bakılma Sayısı : 748
İletişim Bilgileri
Murat
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 04.07.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 11.07.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

HAYIRI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR. BEN YAKLAŞIK 20 YILDIR İNŞAAT SEKTÖRÜYLE İSTİRAKLİ MARKA YAPMIŞ ÖNDER HOLDİNG LERDE ÜST YÖNETİMDE GÖREV ALMIŞ ERZURUM MERKEZ NUFUSLU BİRİYİM. YAKLAŞIK ÜÇ BUÇUK YILDIR ÜZERİNDE ÇALIŞTIĞIMIZ İNŞAAT SEKTÖRÜNDE TÜRKİYEDE DEVRİM YARATACAK İNANILMAZ BİR İŞLEYİŞE SAHİP VE TÜM ARGE VE ALT YAPI ÇALIŞMALARI TAMAMLANMIŞ, GEREKLİ RESMİ VE GAYRİ RESMİ İŞLEYİŞ PLANLAMALARI HAZIRLANMIŞ ÇOK, ÇOK KISA SÜREDE İNANILMAZ BİR HIZLA TÜM TÜRKİYE GENELİNDE ORGANİZELİ BİR ŞEKİLDE UYGULAMAYA GEÇİLMEYE HAZIR VE EN ÖNEMLİSİDE UYGULAMANIN HAYATA GEÇECEĞİ AN İTİBARİ İLE HİÇ BİR ÖZ SERMAYE GEREKTİRMEYEN MUAZZAM BİR MADDİ GETRİSİ OLACAK PROJEMİZİN AĞIRLIKLA İSTANBUL MERKEZLİ, ( BAŞLANACAK TÜM PROJELERİN TAMAMI, İNŞAATA BAŞLAMADAN SATILMIŞ OLACAK ) KONUT, KONUT+TİCARİ VE TİCARİ PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRMEK ADINA, İNSANİ VE TİCARİ AHLAKA SAHİP, ALLAH KORKUSU OLAN ÇOK KISA ZAMANDA HAYALİNİ DAHİ KURAMAYACAĞI KADAR HELAL KAZANÇ ELDE ETMEK İSTEYEN DÜRÜST. YATIRIM YAPABİLECEK FİNANSOR ORTAKLAR ARANMAKTADIR.
İLAN İLE İLGİLENECEK FİRMA VEYA ŞAHISLARIN 0532 603 37 48 NUMARALI TELEFONDAN VEYA cammkiran@gmail.com MAİL ADRESİNDEN TARAFIMA ACİLEN ULAŞMALARINI ÖNEMLE RİCA EDERİM.
Önemli Not: Yukarıda da ifade etmeye çalıştığım gibi yaklaşık üç buçuk yıldır üzerinde çalıştığımız ve Hayata hemen geçirilebilecek, Başlandığı andan itibaren de çok, çok büyük karlar elde edilebilecek '' 0 '' riskli bir müteahhitlik sistemini hayata geçirebilmemiz için bir finansör arayışındayım. İhtiyaç duyulan sermayeye sahip olmayan veya dürüst ticaret ilkelerine aykırı aktiviteler içerisinde olmak isteyen arkadaşların ''ARAMAMALARINI '' özellikle rica ederim.