Sprenger teknik - Ada teknik Endüstriyel makineler ve ekipmanları

İlan Detayları
0,00 TL
 İlan No : 23879
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Kadıköy
 İlan Kayıt Tarihi : 14.07.2016
 Bitiş Tarihi : 09.07.2017
 Kalan Gün : -649 Gün
 Bakılma Sayısı : 122
       
 
İletişim Bilgileri
yüksel nalbant
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 14.07.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 14.07.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

ADA KESİCİ TAKIMLAR
Firmamız ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ, endüstriyel makineler ve ekipmanları, teknik hırdavat ve sarf malzeme ile ilgili ürünlerin ithalatı ve ihracatını yapmaktadır. Kalite ve doğruluktan ödün vermeden, hızlı ve hatasız, çevresine duyarlı ve kurallara saygılı bir şekilde pazar araştırmaları yaparak yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerine, ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda fikir alışverişiyle birlikte en iyi fiyat ve hizmet garantisini vermektedir. Ulaşılabilirliğiyle çalıştığı firmalarla daima diyalog halinde olarak, gücü nispetinde her sene iş potansiyelini artırarak memleket ekonomisine de katkıda bulunmaktadır.

ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ 2007 yılında Ada Teknik adıyla kurulmuştur. Başlangıçta yurt dışından, yurt içindeki müşterileri için kendi markasıyla (WILKHE TOOLS Freze Uçları) teknik hırdavat ithalatı yapmaya başlamıştır. Ülkemizin gelişen ve değişen ekonomisine uyum sağlayarak, geçmişten gelen bilgi birikimleriyle faaliyetlerine ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ olarak devam etmektedir.
Bunların yanı sıra ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ; Uşak Karahallılılar Vakfı , Makine Mühendisleri Derneği, İTO Kadın ve Genç Girişimciler Kulübü, TEMA ve UNICEF gibi sivil toplum kuruluşlarına da üyeliğini yıllardan beri sürdürerek sosyal sorumluluk çerçevesindeki projelerde yer almayı kendine görev edinmiştir.
ADA KESİCİ TAKIMLAR VE TEKNİK MAKİNA LTD ŞTİ gelişmiş hizmet anlayışı ve sağlam geçmişinden gelen deneyimi ile maksimum müşteri memnuniyetini hedefleyerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ürünlerimiz / Hizmetlerimiz :
kaynak maske camları, carbide burr freze uc, alın kesici, alın kesicili freze ucu, rotary carbide, burr freze ucu, hobi malzeleri freze ucu, hobi freze ucu, kaynak temizleme, kaynak izi, temizleyici, kaynak temizleme makinası, biyax freze ucu, buyax freze ucu, karbur kalıpcı freze, karbür kalıpcı freze, biax ucu, alın kesicili freze, rotary carbide burr, f tipi freze, karbür freze, elmas kalıpcı freze, elmas kalıpcı freze, carbide burr, kalıpcı freze, matkap ucu, magtron manyetik, nko havalı kaynak, copıer boru kaynak, kraıs, weldtech, bartoni, kaynak kumpasları, kaynak ağzı açma bıçakları, manyetik matkap uçları, elmas kalıpçı freze uçları, ada technic, kaynak ağzı, boru kaynak ağzı, boru kaynağı ağzı, boru ekipmanları, plazma sarf malzemeleri, karnasch, kaynak kumpası, suda eriyen kağıt, kaynak maske camı, manyetik matkap ucu, kalipci frece ucu, freze ucuADA CUTTING TOOLS(ENGLISH)
ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO importsandexportsindustrialmachinesandequipment, technicalhardwareandconsumablematerials as well as allproductsrelatingthereto.

Withoutcomprisingthequalityandintegrity, it guaranteestoitsdomesticandforeigncustomersthebestpricesandservices in linewiththeirneedsandrequirements in a fast, fault-free, environment-friendlyandlaw-abidingmanner. Italsocontributestothecountry’seconomybyalwaysbeingavailabletothecompanies, forwhich it works, forthedialog, andincreasingitsbusinessvolumeyearbyyear.

ADA TECHNIC FOREIGN TRADE wasestablished in 2007 underthe name Ada Technic. At thebeginning, it startedtoimporttechnicalhardwarefromabroadunderitsownbrand (WILKHE TOOLS CarbideBurr) foritsdomesticcustomers. Thereafter, it accommodateditselftothechangingandincreasingeconomy of thecountry, andcontinueditsactivitiesunderthe name ADA TECHNIC FOREIGN TRADE based on itsaccumulation of knowledge.

Inaddition, ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD COhasbeen a member of non-governmentalorganizationssuch as TEMA, UNICEF, Uşak Karahallı Foundation, Society of MechanicalEngineers, IstanbulChamber of Commerce WomenandYoungEntrepreneurs Club for a longperiod, and it has committeditselftoparticipate in civilsocietyinitiatives.
ADA CUTTING TOOLS & TECHNICAL MACHINERY LTD CO, withitsadvanced service conceptsandstrongknowledge, is continuingitsactivitiesbased on customersatisfaction.

www.adatechnic.com
0 216 450 3 111
0532 736 88 82
Adres : Acıbadem Moralı İbrahim Sk. No:16 Kadıköy / İstanbul Türkiye
Web 1 : www.sprengerteknik.com
Web 2 : www.adatechnic.com
E-Mail : turkey@sprengerteknik.com
E-Mail : ada@adatechnic.com
Skype : adatechnic