Netelsan 4,3" Görüntülü diafon Sistemi Daire Başı

İlan Detayları
181,00 TL
 İlan No : 24833
 ŞEHİR : ANKARA
 İlçe :Etimesgut
 İlan Kayıt Tarihi : 06.09.2016
 Bitiş Tarihi : 01.09.2017
 Kalan Gün : -535 Gün
 Bakılma Sayısı : 475
İletişim Bilgileri
İzzet Yüksel
Bu kişinin diğer ilanları (2)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 3
Üyenin Kayıt Tarihi 06.09.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 04.11.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

NETELSAN 32 DAİRELİK 4,3" TİARA GÖRÜNTÜLÜ ve ŞİFRE İLE KAPI AÇMALI DİAFON (İNTERKOM) SİSTEMİ:
PAKET TOPLAMI 5.805,80TL+KDV İLE HİZMET VERMEKTEYİZ. DAİRE BAŞI : 181,43TL+KDV
(32 ADET DAİRE İÇİ ŞUBE+18V DC SMPS TRAFO ve DIŞ KAPI ŞİFRELİ ZİL PANELİ, 1 ADET VİDEO YÜKSELTİCİ DAHİL. KABLOLAMA ve MONTAJ HARİÇTİR...) MONTAJ İÇİN ADRES BİLGİNİZLE FİYAT SORUNUZ...
LÜTFEN FARKLI DAİRE SAYISI İÇİN ve FARKLI MARKA, MODEL İÇİN FİYAT SORUNUZ... SİZE UYGUN PAKETİMİZİ SUNALIM... ANKARA İÇİ ÜCRETSİZ KEŞİF ve SUNUM...

ÜSTELİK 2 YIL GARANTİ 10 YIL YEDEK PARÇA SAĞLAMA TAAHHÜDÜYLE... ÜCRETSİZ KEŞİF ve SUNUM İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ... FARKLI MARKA ve MODEL SEÇENEKLERİ DE HİZMETİNİZDEYİZ...
GÖRÜNTÜLÜ DİAFON (İNTERKOM) SİSTEMİ ve ÖNEMİ
Günümüz teknolojinin mecbur ettiği bir diğer yenilikte artık eski zillerin yerini görüntülü ve fonksiyonel diafon sistemlerinin almasıdır. Bir çok haber kanallarında şahit olduğumuz üzücü olayları yaşamamak için, yani hırsızlık, gasp veya istenmeyen misafir diyebileceğimiz kişilerin hanenize girmesini engellemek için şiddetle görüntülü diafon sistemini tavsiye ediyoruz.
Fİ GRUP ELEKTRİK olarak bu alanda eğitimli uzman ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Talep etmeniz durumunda ÜCRETSİZ KEŞİF EKİPLERİMİZ sistemi kurmak istediğiniz binanıza size en uygun sistemleri önereceklerdir. Keşif ve Teklif sunma hizmetimiz Kesinlikle ücretsizdir.
Tercih ettiğiniz görüntülü diafon sistemini, eski sistemi söküp ve yenisini hızlı bir biçimde montajını sağlıyoruz. Zilinize basan birinin kim olduğunu diafondaki net görüşlü kamera aracılığı ile görebilirsiniz. Bu sistemin getirdiği bir diğer kolaylıksa sisteme extradan harici kamera bağlayabilir, bu sayede havuzda,parkta,bahçede oynayan çocuklarınızı bu diafon sistemi aracılığı ile izleyebilirsiniz. otoparkınızı gözetleyebilirsiniz. Komşularınızla daireler arası ücretsiz görüşmeler yapabilirsiniz. Bu Sistemin getirdiği daha bir çok kolaylığı ve konforu ücretsiz keşif ekibimizden öğrenebilirsiniz. Fİ GRUP ELEKTRİK olarak zengin servis ağına sahip 4 marka diafon sistemleri ile çalışmaktayız. Bu sebeple sunum sonrası karar vermenizi öneriyoruz.
Tüm 4 markanın da satış,montaj ve teknik desteğini sağlıyoruz. Bütün ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamındadır. Ayrıca 5 yıl yedek parça desteği üretici firma tarafından sağlanmaktadır. Türkiye'nin her bölgesine hizmet vermekteyiz.
Fİ GRUP ELEKTRİK olarak müşterilerimize daha etkili yardımcı olmak amacıyla ücretsiz keşif ekibizi kurduk. Talep etmeniz durumunda Görüntülü diafon sistemini kurmak istediğiniz Binanıza veya site veya iş yerinize geliyor ve sizin için en uygun olan Görüntülü diafon sistemini farklı seçeneklerle öneriyoruz. Önemli olan doğru tespit ve doğru,uygun ürünü önermektir. Kullanılacak alanın fiziki şartlarına ve kullanım amacına bağlıdır.