BAŞ BOYUN BEL ROMATİZMA AĞRILARINDA PROFESYONEL MASAJ

İlan Detayları
150,00 TL
 İlan No : 25425
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Şişli
 İlan Kayıt Tarihi : 23.10.2016
 Bitiş Tarihi : 18.10.2017
 Kalan Gün : -523 Gün
 Bakılma Sayısı : 383
İletişim Bilgileri
macide türksel
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 02.08.2013
Üyenin Son İşlem Tarihi 23.10.2016
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Masajın Faydaları
Masaj, yara dokuları ve yapışıklıkların çözülmesi ve giderilmesinde, kas spazmı, tendon iltihabı, uykusuzluk ve nevrasteni durumlarında, kas krampları ve yaralanmalarda akut devreden sonra, migren, gerilim tipi ve hipertansiyona bağlı baş ağrılarında, ağrılı adet dönemlerinde, kabızlıkta ve ağrılı noktalarda uygulanabiliyor.

Masaj uygulamaları sırasında iki etki ortaya çıkar. Bunlardan ilki uygulama bölgesinde, bu bazı durumlarda tüm vücut bazı durumlarda ise belirli bölgelerde, oluşan ısı artışı ile oluşan kan dolaşımı hızlanmasıdır, diğeri ise, belirli bölgelere yapılan bası ile vücutta bazı hormonların salınmasının artması ve bu hormonların düzenleyici etkiler göstermesidir. Masaj anında vena (toplar damar) sistemi 4 - 20 kat daha hızlı çalıştırıldığından dolayı kirli kanın kalbe ulaştırılması kolaylaştığından masajın kalbe ve toplar damarlara olan yardımı olağan üstüdür.
Masaj ile lenfa sistemi ve hormonel sistem tetiklendiğinden, vücuttaki tedavi edici maddelerin masaj yapılan bölgeye iletilip çalışma yapması sağlanarak, vücudun hastalıklara karşı direnci artırılmakta ve hasıl olan başlangıç aşamasında olan pek çok ciddi hastalıklar tedavi edilebilmektedir. Masajın belki de gerekliliğini vurgulayan en mühim nokta, masajın pek çok olası ciddi sağlık sorununun oluşmasını engelleyebilme özelliğidir.Masaj anında vücudun ürettiği doğal uyuşturucu olan ve morfinden daha etkili olan endorfin salgılanarak, masaj alan kişide olağan üstü rahatlama sağlandığından; psikolojik anlamda masajı yan etkisi olmayan bir antidepresan ve psikolojik terapi olarak görmek de mümkündür.
iletişim :
Websitesi : http://www.masajlaterapi.com
Telefon : 0 5449396626