SOĞUTMA PEDLERİ

İlan Detayları
0,00 TL
 İlan No : 25896
 ŞEHİR : ANTALYA
 İlçe :Aksu
 İlan Kayıt Tarihi : 06.12.2016
 Bitiş Tarihi : 01.12.2017
 Kalan Gün : -444 Gün
 Bakılma Sayısı : 187
       
 
İletişim Bilgileri
Dilek DENİZ Agr Sera
Bu kişinin diğer ilanları (24)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 25
Üyenin Kayıt Tarihi 15.05.2015
Üyenin Son İşlem Tarihi 20.02.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

CELdek" 7090-15 evaporatif soğutma peteği, yüksek verimli soğutma gerektiren sis­temlerde kullanılır. Bir çok farklı soğutma amacıyla kullanılabilir, ancak özellikle canlı hayvan çiftliklerinin ve seraların soğutulması için uygundur.
Yeşil çizgili petek, birbirine bağlı biri dik (60 derece) ve biri düz (30 derece) olan, farklı oluk açılarına sahip, kıvrımlı selüloz kağıt yapraklarından oluşur. Bu özel tasarım, soğutma peteğine yüksek buharlaşma verimliliği sağlarken aynı zamanda da düşük basınç kaybı ile çalışmasını sağlar. Kireçlenme minimumda tutulmuştur ve su doğrudan peteğin hava giriş tarafına verildiği için su taşması gerçekleşmez. Buharlaşmanın çoğu burada oluşur.
Selüloz kağıdın özel olarak işlenmesi, kendinden destekli güçlü bir ürün sağlar; yüksek emiciliği ile yıpranmaya ve çürümeye karşı korunmuştur ve bu yüzden de uzun ömürlüdür.
Dağıtıcı peteği, sistemin bütününde önemli bir parçadır ve her zaman CELdek soğutma petekleri ile kombinasyon halinde sipariş edilmelidir. Dağıtıcı peteği, soğut­ma peteğinin üzerine yerleştirilerek suyun eşit olarak beslenmesini sağlar ve kuru nokta riskini en aza indirir.