Üniversitelerde Langırt

İlan Detayları
100,00 TL
 İlan No : 26429
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Başakşehir
 İlan Kayıt Tarihi : 24.01.2017
 Bitiş Tarihi : 19.01.2018
 Kalan Gün : -1139 Gün
 Bakılma Sayısı : 401
İletişim Bilgileri
SERDAR ATICI
Bu kişinin diğer ilanları (16)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 17
Üyenin Kayıt Tarihi 11.02.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 11.10.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Üniversitelerde Langırt

Üniversitelerde Langırt Masalarımızı Ücretsiz Kiralayın. Üniversitelerde Langırt Siz İsteyin Biz Getirelim. Üniversitelerde Langırt Makinalarımızın Teknik Desteğini Firma Bünyemizden İşletmeci Dostlarımız Hiçbir Masrafları Olmadan Halledilir. Üniversitelerde Langırt Toplu Oyun Grupları Ücretsiz Kiralama Hizmetlerimizi Hemen Değerlendirin. Üniversitelerde Langırt Kazançlı Çıkın.

Üniversitelerde Langırt Kiralık Langırtlarımız Sıfır – Full – Rulmanlı Kollarla Oynama Zevkini Doyasıya Yaşayın.. Üniversitelerde Langırt Turnuva Heyecanlarına Ortak Olun. Üniversitelerde Langırt Makinelerimizle Gençler Eğlenirken Sizde İşletmeci Dostlarımız Olarak Çok Paralar Kazanmaya Hazır Olun..

Üniversitelerde Langırt Aramadan Karar Vermeyin. Üniversitelerde Langırt Makinelerimizin Kiralaması Haricinde Boks Makineleri-Havalı Hokey Masalarımızında Anlaşma Halinde Kiralamaları Mevcuttur..

Üniversitelerde Langırt Makinelerimiz Dört Büyük Takımın Marşları Her Gol Atıldığında Çalar. Üniversitelerde Langırt Oynayanların Heyecanları Kat Kat Katlanır..

Langırt Ücretsiz Kiralama

Üniversitelerde Langırt Kiralamayı Düşünen Kantin Yetkililerinin İletişime Geçmesi Yeterlidir. Üniversitelerde Langırt Kiralamayı Düşünen Üniversite Yetkilileriyle de Anlaşma Durumunda Firmamızın Diğer Oyun Gruplarımızın da Kurulumları Ücretsiz Olarak Profesyonel Bir Şekilde Kurulumları Yapılacaktır.
Üniversitelerde Langırt Sonuç Olarak Bir Telefon Kadar Yakınız.
Not : Üniversitelerde Langırt Ücretsiz Kiralama Çalışmalarımız Türkiye Genelinde Devam Etmektedir…

Etiket : Üniversite Langırt,Langırt Masaları,Langırt Kiralama,Langırt,Üniversite,langırt oyna