Tez Yazımı ve SPSS Analizlerinize Akademik Danışmanlık!

İlan Detayları
0,00 TL
 İlan No : 26440
 ŞEHİR : ANKARA
 İlçe :Yenimahalle
 İlan Kayıt Tarihi : 26.01.2017
 Bitiş Tarihi : 21.01.2018
 Kalan Gün : -1137 Gün
 Bakılma Sayısı : 421
İletişim Bilgileri
Hakan Hakanbey
Bu kişinin diğer ilanları (2)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 3
Üyenin Kayıt Tarihi 26.01.2017
Üyenin Son İşlem Tarihi 25.10.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

BAŞLIK SİZDEN TEZ BİZDEN!
SOSYAL BİLİMLERİN TÜM ALANLARINDA, ÜNİVERSİTELERİN FARKLI AKADEMİK YAZIM KLAVUZLARINA UYGUN FORMATTA, ALMANCA, İNGİLİZCE VE TÜRKÇE DİLLERİNDE YÜKSEK LİSANS ve DOKTORA TEZLERİ TARZINDA ORJİNAL BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPILIR ve AKADEMİK DESTEK SAĞLANIR…
Doktora ve Yüksek Lisans Tez Yazımında, Akademik Danışmanlığın Yeni Adresi: TEZ DOKTORUM; doktora, yüksek lisans, proje veya uzmanlık tezi gibi birkaç yıl süren tez çalışmalarınızı istenilen sürede ve en kaliteli şekilde bitirmenizde destek olacak; eğitim süreci bitene, yani mezun olana kadar size destek olmaya devam edecektir. TEZDOKTORUM; hukuki normlara ve bilimsel etik değerlere uygun akademik destek sunar. TEZDOKTORUM, güvenilir, samimi ve içtendir; sanal uzamın dolandırıcılarına benzemez. TEZDOKTORUM, 7/24 esaslı çalışır ve öğrenciyle iletişiminde aracı/sekretarya kullanmaz. TEZDOKTORUM, sevgi ve saygıya dayalı ticari bir ilişki kurulmasını ön koşul olarak kabul eder.
SOSYAL BİLİMLERİN TÜM ALANLARINDA TEZDOKTORUMUN SİZLERE SUNDUĞU HİZMETLER ŞÖYLEDİR:1. DOKTORA ve YÜKSEK LİSANS ÇALIŞMASI İÇİN AKADEMİK DANIŞMANLIK 2. AKADEMİK ARAŞTIRMALARDA ANKET VERİLERİNİN ANALİZİ: Araştırma Modelinin, Hipotezlerinin, Problem Cümlesinin, Alt Problemlerinin, Değişkenlerinin, Evrenin, Örneklem Sayısının Belirlenmesi, Yüz yüze veya On-line Anket, Röportaj veya İçerik Analizi Formu Hazırlanması, Anket Veri Girişleri, Anket Verilerinin SPSS ve AMOS Programlarında Analizleri, Nicel Bulguların Tablo ve Grafikler Halinde WORD Metnine Entegresi, Yorumlanması.3. TEZ REDAKSİYON, İNTİHAL KONTROL VE YENİDEN DÜZENLEME HİZMETLERİ 4. TEZ VE ARAŞTIRMALARINI AKADEMİK MAKALEYE DÖNÜŞTÜRME HİZMETLERİ 5. SES DOSYALARININ AKADEMİK FORMATTA DEŞİFRESİ HİZMETLERİ 6. EL YAZISI NOTLARIN DİJİTAL METİNLERE DÖNÜŞÜMÜ HİZMETLERİ 7. AKADEMİK ÇEVİRİ HİZMETLERİ vb.
Yukarıda sayılan tüm akademik danışmanlık hizmetlerimizin ücretleri sabit olmayıp fiyatları ancak bizimle irtibata geçerek öğrenebilirsiniz.
İLETİŞİM BİLGİLERİ :
GSM, SKYPE, VIBER ve WHATSAPP: 0542 745 26 06
E-MAİL: tezdoktorum@hotmail.com
WEB PAGE: www.tezdoktorum.com
MESSENGER ve FACEBOOK: Tez Tezdoktorum
TWITTER: @tezdoktorum