Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı

İlan Detayları
399,00 TL
 İlan No : 27328
 ŞEHİR : MALATYA
 İlçe :Merkez
 İlan Kayıt Tarihi : 09.05.2017
 Bitiş Tarihi : 04.05.2018
 Kalan Gün : -351 Gün
 Bakılma Sayısı : 274
İletişim Bilgileri
kaya güven
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 23.09.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 09.05.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Akustik Su Kaçak Tespit Cihazı
Su kaçak tespit cihazı beton içindeki patlamış yada sızıntı yapan su boruların yerini dinleyerek noktasal olarak tespit eder. Beton yüzey sensörünü, Beton yüzeyine temas ettirdiğinizde suyun haraketlerini dahi rahatlıkla duyarsınız.
Patlamış ve sızıntı yapan su borularının kaçak tespitinde %100 çözüm.
Bu su kaçak cihazı çok küçük su sızıntı titreşim veya seslerini toplayarak kulağınıza ileterek size kaçağın yerini noktasal olarak tespit etmenizi sağlar. Basınçlı su borularında 50cm derinliğindeki su borusundaki patlakları tespit yapabilirsiniz. Su kaçak cihazı beton, fayans, kalebodur, mermer, taş, duvar gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir.
 
Du su kaçak cihazı binlerce kez Şarj edilebilir, üstelik pile ihtiyacınız yoktur!
Tek şarj ile (24 saat) çalışma yapabilirsiniz. Cihaz (1 yıl garantilidir). Sıfır yedek parça temini yapabilirsiniz arızalanan cihazınızı servisimize göndererek tamir ettirebilirsiniz.
Bu su kaçağı tespit cihazı ile Basınç pompası kullanarak damlama kaçakları dahi tespit edebilirsiniz Nasıl mı? İşte cevabı Damlama kaçakları tespit etmek için boruya basınç pompasını bağlayarak basınç miktarını 1-2 bar arttırın damlama kaçak normal su kaçağına dönüşecektir 5 dakika gibi kısa bir sürede su kaçak cihazı sensörü nü su borusu boyunca temas ettirerek gezdirin kaçak olan noktada yüksek bir ses olarak (TISS) lama sesi duyacaksınız bu sesi duyduğunuz noktayı hilti ile kırın kaçağın burda olduğunu göreceksiniz.
Akustik Su kaçak sızıntı tespit cihazı
10 cm çapında bir alanda tespit hassas lığı vardır. Sensörün ses algılaması sadece betonun iç kısmını kapsar dışardaki sesleri kısar beton içindeki suyun hareket selerini arttırır.
Profesyonel Su kaçak Tespit Cihazı ile kesin çözüm.
Bu su kaçağı tespit cihazı ile su borularının nereden geçtiğini dinleme yoluyla tespit edebilirsiniz.
 
TEKNİK ÖZELLİKLER :Frequency Range: 155 Hz ~ 2200Hz (-3dB) - Outside Band Attenuation: -18db/oct - Maximum Hold time: 10 Seconds or Over - sensor: NCP piezoelectric element - Minimum operating voltage: 1.6V - power indicator lamp: 1.6 V or less - power consumption: 3ma/rl = 16 Vcc = 1.6V-power, no signal: S-006P (1.6V) Lithium battery - battery life: 30-50 hours in normal use or Over - Size Weight: 21x19x12 cm - 800 g.
KUTU  İÇERİĞİ: 1 x Su kaçak cihazı - 1 x kulaklık - 1 x şarj cihazı