Sayın İş-Kur’ a Bağlı Veya Özel Mesleki Eğitim Kursu Yetkilisi ;

İlan Detayları
420,00 TL
 İlan No : 27869
 ŞEHİR : ANKARA
 İlçe :Çankaya
 İlan Kayıt Tarihi : 20.07.2017
 Bitiş Tarihi : 15.07.2018
 Kalan Gün : -965 Gün
 Bakılma Sayısı : 363
İletişim Bilgileri
MESUT KABALCI
Bu kişinin diğer ilanları (233)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 234
Üyenin Kayıt Tarihi 02.10.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 21.08.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Sayın İş-Kur’ a Bağlı Veya Özel Mesleki Eğitim Kursu Yetkilisi ;

Bizler 1991 yılından beri Mesut Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. olarak bilgisayar satış, aksesuar, çevre birimleri, TSE-HYB Teknik Servis alanında hizmet veren bilgisayar firmasıyız. 1991’ den günümüze kadar, değişik meslek dallarında eleman yetiştirmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda çalışacak iş yeri bulamayan elemanlara da, aynı meslek alanında meslektaşlarımıza eleman göndererek iş imkanı sağlamış bulunmaktayız. Firmamızda Satış Elemanlığı, Bilgisayar alanında Ustalık Belgesi ve Usta Öğretici Belgesi kendi bünyemizde mevcuttur.
Kursunuza devam ederek kurs bitirme Sertifikasına sahip olan, meslek anlamında kendini yetiştirildiğinize inandığınız iş arayan, işe ihtiyacı olan, bayan mezun öğrencileriniz var ise deneme süresine başlamak üzere, gönderebilirsiniz. Aynı zamanda staj zorunluluğu olan bayan mesleki eğitim öğrencileri stajını firmamızda aşağıda belirttiğimiz alanlarda yapabilirler. Bayan elemanda aranan özellikler olarak kendini meslek alanında geliştirebileceğine inanan, meslek alanında ilerleme sağlayacak, telefon, facebook bağımlısı olmayan, sık-sık izin istemeyen, belli bir zamanda deneme süresinde başarılı olan kişiler, tercih edilecektir. Aynı zamanda kursa devam eden bayan öğrenciler aşağıda bahsedeceğimiz meslek dallarında tecrübe kazanmak, meslek alanında kurs bitiminde, firmamızda kadro boşluğu var ise işe başlatmak, kadro boşluğu yok ise başka firmalara tavsiye etmek referans vermek anlamında firmamıza part-time gelerek de tecrübe kazanabilirler. Önceki yetiştirdiğimiz meslek elemanları ve stajyer öğrenciler, büyük şirketlere referansımızla girmiş ve yüksek maaşlarla çalışmakta firmamızın gurur kaynağı olmuşlardır.
Aşağıda hangi meslek alanında kurs mezunu veya kursa gidenlerin yararlanacağı iş alanları sıralanmıştır.
01-) Ağ Bağlantıları
02-) Bilgisayarın her alanında kendini
yetiştirmek isteyen işe ihtiyacı olmayan.
03-) Büro Yönetimi
04-) Halka ilişkiler
05-) Grafik Tasarım
06-) Kasiyerlik
07-) Ön Muhasebe
08-) Pazarlama
09-) Sekreterlik
10-) Teknik Servis Tamir vb.
11-) Web Tasarım
12-) Yazılım,Programlama
Adres Tarifi : Kızılay göbekten Ziya Gökalp Caddesi üzerinden giderken; Mithat Paşa köprüsünün altından geçince sağdan 4. bina, Savis Otelve Çağdaş Marketin tam karşısı. Kolej Semtinden gelirken Kızılay’ a doğru soldan 9. bina Çağdaş Market ve Savis Otel tam karşısı.
Müracaatlar ve Şahsen görüşülecek Kişi : 1 Adet Vesikalık fotoğrafla birlikte, şahsen gelerek başvurabilirler. Telefonla iş hakkında bilgi verilmemektedir. Fotoğrafsız başvuru kabul edilmemektedir.
Mesut KABALCI / Şirket Müdürü Görüşme saatleri : 09:30 – 19:30
İş Tel : (0312) 430 20 22 (Pbx) Şirket Cep : Mesut KABALCI (0532) 166 09 10
SİTE : www.mesutbilgisayar.com.tr MAIL : satis@mesutbilgisayar.com.tr