SUNİ ÇİM HALI İSTANBUL

İlan Detayları
16,00 TL
 İlan No : 27964
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Küçükçekmece
 İlan Kayıt Tarihi : 21.07.2017
 Bitiş Tarihi : 16.07.2018
 Kalan Gün : -1030 Gün
 Bakılma Sayısı : 364
İletişim Bilgileri
YILMAZ BADEM
Bu kişinin diğer ilanları (4)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 5
Üyenin Kayıt Tarihi 25.02.2012
Üyenin Son İşlem Tarihi 21.04.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

SUNİ ÇİM HALILARI OTEL ÖNLERİ , MAĞAZA ÖNLERİ TERAS, BALKON, ÇAY BAHÇESİ, CAFE, LOKANTA ÖNLERİNE DÖŞEYEBİLİRSİNİZ. AYRICA KALIN SERİ ÇİM HALILAR İSE ÇİM YEŞERMEYEN GÖLGE YERLER VE SULAMA SORUNU OLAN YERLERE SERİLEBİLİR TEMİZLİĞİ KOLAY BAKIM GEREKTİRMEZ YAĞMUR , KAR, GÜNEŞ GİBİ DIŞ ETMENLERDEN ETKİLENMEZ VE UZUN ÖMÜRLÜDÜR. MAVİ VE KIRMIZI ÇİM HALILARDA MEVCUTTUR.
NOT: VERİELN FİYAT 7 MM YEŞİL ÇİM HALININ 50 M2 VE ÜZERİ ALIMLARDAKİ 1 M2 FİYATIDIR.

SUNİ ÇİM HALIYI TÜRKİYE NİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ. ARAYIN GÖRÜŞELİM.

AYRICA İSTANBUL İÇİ HER YERE 40 M2 VE ÜZERİ METRAJLARDA UYGULAMA VE DÖŞEME İŞLERİNİ YAPMAKTAYIZ VERİLEN FYAT NAKLİYE VE İŞÇİLİK HARİÇ FİYATLARDIR.

Çim halı top bazında 1 topu 50 m2 ve 100 m2 lik rulolar şeklinde olup satışımız toptandır., perakende satış fiyatı 2 tl fiyat farkı vardır.
Çok ucuz çim halı suni çim balkon çim Havuz kenarlarını neşelendiren, restoran ve otellerin girişlerini canlandıran, sauna, jimnastik salonları ve yürüyüş mekanlarını zenginleştirmek için tasarlanan suni çim halıyı dekoratif amaçlı serebilirsinizz .

TÜRKİYE NİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ.

TEL: 0212 470 03 51
CEP: 0532 602 43 95

HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU SAAT 09:00 ….20:00 SAATLERİ
ARASIN DA ARIYABİLİRSİNİZ.
Çim halı
Doğal çimlerin bakımın zorluğu,maliyeti ve zaman gerektirmesi nedeniyle çim halılar olan ilgili son zamanlarda oldukça arttı. Sentetik malzemeler kullanılarak üretilen granül dolgu veya polietilen iplik kullanılarak elde edilir. Futbol sahalarında ve halı sahalarda kullanılması nedeniyle gelişimi oldukça ilerlemiştir.Ürünün özellik ve görünümünün geliştirilmesiyle birlikte bir çok model ortaya çıkmıştır. Futbol sahalarının kullanımıyla ilgili dayanıklılık ve kalite konusunda iyi olması gerektiği için uzun ömürlü yer döşemeleri haline gelmiştir. Zeminlerinde doğal bir görüntü isteyenler yada farklı konseptlerde kullanımı artmaktadır.Spor müsabakası alanlarında kullanımı standartlaşmış olan çim halılar dekoratif olarak ev kullanımlarınada uygun durumdadır. Çim halılar doğal çimlere göre daha ekonomik ve kısa zamanda sonuç elde edilen bir üründür.
Çim Halının Özellikleri
Doğal çime göre üzerindeki kayganlığı azaltılmıştır. Üzerinde oluşan çalışmaya ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. Kreş kullanımlarında çoçukların yere düşme durumunda sakatlanma riskini azaltan uygulama. GÜneş ışınına karşı dayanıklıdır. Estetik görüntüye sahiptir. Bakım gerektirmez ve uzun yıllar dayanıklıdır.Çim Halı Uygulama AlanlarıKapalı halı saha zemin kaplaması Halı saha zemin kaplaması Havuz kenarı zemin kaplaması At yürüyüş zeminleri kaplaması Yürüyüş yolu zemin kaplaması Çoçuk oyun parke zemin kaplaması Basketbol sahası zemin kaplaması Tenis kortu alanı kaplaması Sentetik çim futbol sahası zemin kaplamasıÇim Halı RenkleriÇim dendiğinde aklımıza gelen renk mavidir.Ancak farklı renk seçenekleri mevcuttur. Doğal görünüm için genellikle yeşil renk çim halı tercih edilir. Kırmızı çim halı,Yeşil çim halı,Mavi çim halı,sarı olmak üzere dört çeşit çim halı rengi vardır.İşyerlerinin önünde farklılığı artırmak için yada farklı dekoratif konseptlere uyum sağlamak için renkli kullanılmaktadır.Yaya trafiği için son derece uygun dekoratif ve güvenli iç ve dış zemin kaplaması ürünü olduğu içi tercih edilmektedir.Bakımının kolaylığı nedeniyle iş yerleri önünde sıkça kullanılmaktadır.