kelepir havuzlu villa

İlan Detayları
260 000,00 TL
 İlan No : 28262
 ŞEHİR : ÇANAKKALE
 İlçe :Biga
 İlan Kayıt Tarihi : 03.10.2017
 Bitiş Tarihi : 28.09.2018
 Kalan Gün : -892 Gün
 Bakılma Sayısı : 845
İletişim Bilgileri
hulya uygun
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 03.10.2017
Üyenin Son İşlem Tarihi 03.10.2017
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Çanakkale Biga da havuzlu villa. El ele komşum sitesi içinde 800m2 arsa içinde 2 katlı villa. bahçe içerisinde çeşitli meyve ağaçları mevcuttur. Villa baştan sona yenilenmiştir. çatısı komple aktarılmış, tahtaları yenilenmiş, çift kat su geçirmez izole malzemesi ile sağlamlaştırılmıştır. kesinlikle su geçirmez uzun ömürlü bir çatı yapılmıştır. dış cephe izolasyonu yapılarak bina betonu güvenceye alınmıştır. izolasyon sonucu kışın bile gelinip kalınacak sağlam bir ev oluşturuldu. iç-dış boya badana yapıldı. pencere ve kapılar yenilendi. pencere ve kapılarda sineklik takıldı.pimapen pencereler ile sorunsuz uzun ömürlü pencerelere sahip olacaksınız.. bahçesinde en az 20 adet meyve ağacı, üzüm ağaçları bulunmaktadır. domates biber vs. ekmek için ayrıca alan bırakılmıştır. bahçe duvarı yeni yapılmıştır. bahçe içinde 2 adet çeşmesi vardır.
yağmur olukları komple yenilenmiş ve bahçeye kadar uzatılmıştır.
alt katta şömine ve balkonda barbekü, üst katta oda içinde barbeküsü vardır. yaz kış kullanıma uygundur. bacalar ayrı ve çekişi mükemmeldir.
alt katta banyo+wc; üst katta banyo+wc bulunmaktadır. banyolar geniş geniş olup her iki kat da kullanıma uygundur. alt katta küvet bulunmaktadır.
içinde birkaç tane tek kişilik yatak mevcuttur.
akşamları oturabileceğiniz, mangal yapabileceğiniz kocaman bir giriş balkonu vardır.
site içinde sosyal tesisler, büyükler ve çocuklar için yüzme havuzu bulunmaktadır. yüzme havuzu sürekli kontrol altındadır. sitenin bekçisi 24 saat güvenliği sağlamaktadır.
mülk sahibine özel tapusu bulunmaktadır. Krediye uygundur.
denize arabayla 5 dakika uzaklıktadır. tam karşısında site havuzu ve sosyal tesisler bulunmaktadır. sitenin merkezindedir.
tam karşısına büyük bir site yapılmakta ve sadece 300m2 arsa için 100.000 TL istenmektedir.