KuluçMak Mini Kuluçka Makinesi

İlan Detayları
169,00 TL
 İlan No : 28634
 ŞEHİR : ANTALYA
 İlçe :Alanya
 İlan Kayıt Tarihi : 03.12.2017
 Bitiş Tarihi : 28.11.2018
 Kalan Gün : -865 Gün
 Bakılma Sayısı : 476
İletişim Bilgileri
KuluçMak Kuluçka Makineleri
Bu kişinin diğer ilanları (3)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 4
Üyenin Kayıt Tarihi 03.12.2017
Üyenin Son İşlem Tarihi 23.02.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

KuluçMak Mini Kuluçka Makinası

8’li Mini Kuluçka Makinasını özel kılan özellikler Kolay taşınabilir olması ve diğer 5’li 6’lı kuluçka makinelerinden daha Ucuz Fiyatları ile Satılması ve yumurta çevirme işleminin belirli süreler arasında otomatik olarak yapılmasıdır.

8 Yumurtalık Kuluçka Makinası 8 tavuk yumurtası, 8 bıldırcın, 8 sülün, 8 keklik yumurtası kapasitelidir, Emsallerine göre daha avantajlı otomatik Kuluçka makinasıdır, 8’lik Mini Hobi kuluçka makinası dijital ısı kontrol cihazlı ve dijital ekranlıdır, ısı ve nem dijital ekrandan kontrol edilir olası bir arızada makineye müdehale etminizi kolaylaştırır, 8 li Kuluçka Makinesinde otomatik yumurta çevirme sistemi vardır. Kaz kuluçka makinesi için uygun degildir kaz için diğer makinelerimizi tercih etmenizi tavsiye ediyoruz,

8 lik Mini Kuluçka Makinası Kullanımı kolay dilediginiz zaman dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz Mini Otomatik Kuluçka Makinasıdır. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri rahatlıkla gözetim altına alabilirsiniz.

Makine elinize ulaşınca yumurtaları makine içerisine yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin lütfen, ısı, nem değerleri konusunda bir olumsuzluk görürseniz KuluçMak irtibat numaramızdan iletişime geçin lütfen.

KuluçMak Kuluçka Makineleri üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme Kolaylığı

Kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme imkanı vardır.

Özellikler

Otamatik Kuluçka Makinası

Ani ısı düşüşlerinde istenilen ısının altına yada üstüne çıkınca sesli uyarı alarmı

Otomatik dijital ısı kontrolü

Otomatik viyol çevirme özelliği

Kuluçka makinası için nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. mini kuluçka makinası bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Mini kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale sadece nem için su takviyesi yapmak olacaktır, gelişim ve çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir ayrı bir çıkım makinesine ihtiyaç yoktur otomatik mini kuluçka makinası isteyen hobici müşterilerimiz için ideal bir makinedir.

Makineyi direk güneş ısığından koruyunuz direk güneş ışığında kalan makinenin iç ısısı gereken ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisinde ölümlerine sebep olur.

İster Adana' da olun ister Konya' da kargo ile Türkiyenin her iline her ilçesine ister iş yerine ister ev adresine gönderim yapıyoruz.
diğer kuluçka makinelerimizi kuluçmak web adreimizden inceleyebilirsiniz

8’li Mini Kuluçka Makinası ile ilgili sorularınız için kuluçmak iletişim numaramızı arayabilirsiniz. Saygıyla sevgiyle hoşcakalın.