KuluçMak Hobi Kuluçka Makinesi

İlan Detayları
199,00 TL
 İlan No : 28637
 ŞEHİR : ANTALYA
 İlçe :Alanya
 İlan Kayıt Tarihi : 03.12.2017
 Bitiş Tarihi : 28.11.2018
 Kalan Gün : -786 Gün
 Bakılma Sayısı : 587
İletişim Bilgileri
KuluçMak Kuluçka Makineleri
Bu kişinin diğer ilanları (3)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 4
Üyenin Kayıt Tarihi 03.12.2017
Üyenin Son İşlem Tarihi 23.02.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

"KuluçMak Hobi Kuluçka Makinası"

15 yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinesi, 15 tavuk yumurtası, 15 ördek, 15 hindi, 15 keklik , 15 bıldırcın yumurtası kapasitelidir. Kullanımı çok kolay yüksek çıkım randumanı ile rahatlıklar kullanabileceğiniz dilediginiz zaman dilediğiniz yere taşıyabileceğiniz Tam otomatik hobi kuluçka makinesdir. Makine Seffaf kaliteli plastikten üretilmiştir, makinenin dışarısından rahatlıkla içeriyi izleyebilir çıkım zamanı civcivleri gözetim altında tutabilir anında müdehale edebilirsiniz.

Makinenin yanında 25 tl değerinde hediye olarak civciv yemliği civciv suluğu döl kontrol lambası, yumurta nemlendirici fısfıs ve nem için uzun uçlu su takviye şişesi gönderilecektir.

15’lik Hobi Kuluçka Makinesi elinize ulaşınca yumurtaları makineye yerleştirmeden önce makineyi kontrol edin elinizi alıştırın lütfen, ısı, nem değerleri ve çevirme konusunda bir olumsuzluk görürseniz kuluçmak iletişim numaramızı arayın.

KuluçMak Kuluçka Makineleri Üretim hatalarına karşı 1 yıl garanti Kapsamındadır.

Ödeme şekilleri

Kredi karti ile yada nakit olarak kapıda ödeme imkanı vardır.

Kuluçka makinesinde nem, ısı ve çevirme olmassa olmaz unsurlardandır. 15’li otomatik Hobi kuluçka makinası bu konuda işinizi kolaylaştıracak çok iş gücü gereksinimi olmadan kuluçkadaki yumurtaları rahatlıkla çıkaracaktır. Otomatik hobi kuluçka makinasına yapmanız gereken müdehale nem için sadece su takviyesi yapmak olacaktır, 18 günlük gelişim ve son 3 gün çıkım aynı makine içerisinde gerçekleşir çıkım için ayrı bir çıkım makinesine ihtiyacınız yoktur, 18 gün sonunda Yalnızca yapmanız gereken müdehale kuluçka viyolünü makine içerisinden çıkarmak viyoldaki yumurtaları makinenin içine çıkımm ızgarasına aktarmak olacaktır.

Özellikler

Tam otomatik sistem

Otomatik viyol çevirme

Dijital ısı kontrol paneli

Dijital nem kontrol paneli

Dijital çevirme süresi gösterge paneli

Ani ısı, nem değişikliklerinde belirtilen ısı ve nemin üzerine çıkınca yada altına düşünce sesli uyarı alarmı

Siz hobicilere kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuz fiyatlara otomatik Hobi Kuluçka Makinası imkanı sunuyoruz, dilerseniz hesabını kabaca bir gözden geçirelim kuluçka makinası yapım malzemeleri ve piyasadan en uygun bulabileceğniz fiyatları aşağıda listededir.

1 ad: dijital termostat ısı nem çevirme, kuluçka kontrol cihazı en uygun fiyatları 200 tl

1 ad: 80 Wat kuluçka rezistansı 25 tl

1 ad: kuluçka makinesi nem nozülü 75 tl

2 ad: kuluçka hava sirkülasyon fanı 30 tl

1 ad: 15 yumurtalık multiviyol ve otomatik çevirme motoru fiyatı 45 tl

1 ad: adaptör düşürücü 40 tl

+ kuluçka makinası kabini için kullanılacak malzeme vs + işçilik düşündügümüz zaman siz hobiciler için bu makine çok ideal bir makinedir kuluçka makinası yapım malzemelerinden daha ucuza neredeyse yarı fiyatlarına gelmektedir.

Hobi kuluçka makinesi kullanımı: Makineyi direk güneş ısığından koruyun direk güneş ışığı altında kalan makinenin iç ısısı olması gereken ısının üzerine çıkabiliyor bu durumda civcivlerin yumurta içerisinde ölümlerine sebep oluyor.

15 Yumurta Kapasiteli Hobi Kuluçka Makinası size strafor köpük koruması içerisinde gönderilecektir strafor’u çöpe atmamanızı kaybetmemenizi tavsiye ediyoruz kışın çok soguk olan bölgelerde yaşıyorsanız çok işinize yarayacaktır elektrik sarfiyatanı minimum’a indirecek ve elektrik kesintilerinde makinenin iç ısı eksilmesini önleyecektir, kış aylarında makineyi köpük korumasının içinde tutmanızı özemle tavsiye adiyoruz.

Kargo ile türkiyenin her yerine kapıda nakit yada kredi kartı ile ödemeli gönderim yapıyoruz.
diğer kuluçka makinelerini kuluçmak web adresimden inceleyin lütfen

15 Yumurtalık hobi kuluçka makinası ile ilgili sorularınızı yorum bölümüne yazabilir dilerseniz kuluçmak iletişim numaramızı arayabilirsiniz, Saygıyla sevgiyle hoşcakalın, İyi alışverişler dileriz.