ZM-PS-FC Otomatik Yüksek Hızlı Termoform, Presleme ve Kesme Makinası

İlan Detayları
0,00 TL
 İlan No : 29329
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Beylikdüzü
 İlan Kayıt Tarihi : 09.03.2018
 Bitiş Tarihi : 04.03.2019
 Kalan Gün : -325 Gün
 Bakılma Sayısı : 145
İletişim Bilgileri
murat erdoğane
Bu kişinin diğer ilanları (21)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 22
Üyenin Kayıt Tarihi 18.03.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 09.03.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

ZM-PS-FC
Otomatik Yüksek Hızlı Termoform, Presleme ve Kesme Makinası

Otomatik Şekillendirme ve Kesme
ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinası ve otomatik presleme kesme ve desteleme hattı, köpük tabaklar ve ya köpük kase ve tepsi üretimi için gereken bütün işlemleri otomatik olarak yapmaktadır. ZM-PS-FC, yüksek teknoloji ile üretilmiş olup, İtalyan tasarımıdır. Hat sorunsuz, en yüksek verimlilikle çalışmakta ve ayrıca presleme kalıpları da 8 yıldan fazla kullanılabilmektedir.

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform ve presleme makinesi, tamamıyla servo sisteme sahiptir. Makinenin tabaka besleme ve presleme üniteleri, servo sistem ile kontrol edildiğinden yüksek verimlilik sağlanmaktadır. Presleme ünitesinin, 2 saniyede bir pres yapma kapasitesi ile 50 ton pres gücüne kadar, yüksek kalitede ürün yapılabilmektedir. Bu hat vakum şekillendirme, pres şekillendirme ve vakum presleme süreçlerinin en etkili şekilde uygulanması için idealdir. PSP, PVC, PP, BOPS, HIPS, PET, polistren köpük levhalar, ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinasına uygundur.

Şekillendirme ve kesme işlemi aynı makinada yapılır, bu sayede iş gücü tasarrufu, verimlilik ve üretim maliyetlerinde azalma sağlanmış olur. Köpük tabaka makinaya bir ucundan verilir ve diğer ucundan ürün ve artan köpük tabaka alınır. Makinanın operasyonu için 2 eleman yeterlidir.

Presleme Ünitesi, otomatik sayfa besleme, otomatik pozisyon kontrol, otomatik sayma, otomatik kesme, otomatik desteleme ve otomatik boşaltma özelliklerine sahiptir. Bu makine tamamiyle bilgisayar ve servo motorlar ile kontrol edilmekte ve tümüyle otomatik olarak kesme işlemini mükemmel olarak yapmaktadır.

ZM-PS-FC serisi yüksek hızlı termoform makinası ve otomatik presleme kesme ve desteleme hattının imalatında, uluslararası alanda önde gelen markaların parçaları kullanılmıştır. Köpük kase, köpük tabak, köpük gıda saklama kutusu, vb... üreticileri için sayılan özellikleri ile tercih sebebidir.

Not: Teknik özellik tablolarında belirtilmiş standart parametrik değerler dışındaki talepleriniz için lütfen bizimle temasa geçiniz. Üretimini amaçladığınız köpük tabak ve diğer çeşitli polistren köpük ürünlere uygun hat tasarımı ve üretimi yapmaktayız.