ÜMRANİYE DE İKİNCİ EL RESTAURANT MALZEMELERİ ALANLAR SATANLAR

İlan Detayları
950,00 TL
 İlan No : 29400
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Üsküdar
 İlan Kayıt Tarihi : 15.03.2018
 Bitiş Tarihi : 10.03.2019
 Kalan Gün : -768 Gün
 Bakılma Sayısı : 138
       
 
İletişim Bilgileri
Gökhan Güneş
Bu kişinin diğer ilanları (22)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 23
Üyenin Kayıt Tarihi 29.04.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 18.01.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

İstanbul Ümraniye'de ikinci el restoran ekipmanları alan ve satan yerlerin arasında en göze çarpan firma olaraktan Güneş Ticaret Ümraniye ikinci el restoran ekipmanları alım satım firması olarak varlığımızı sürdürmekteyiz. Ümraniye ve çevresinde restoran malzemeleri almak veya satmak isteyen her müşterimize, hem zamandan tasarruf ederek hem de finansal açıdan tasarruf sağlayarak işlerini halletmekteyiz. Her birimiz hiç olmazsa haftada bir veya iki kere restoranlara gider, orada zaman geçiririz.Eminiz ki bu alışkanlığımız daha çok uzun yıllar boyu bu şekilde devam edecektir.

Öncelikle Güneş Ticaret Ümraniye ikinci el restoran ekipmanları alım satım firması olarak bize sunulan her malzeme ve ekipmana hakettiği değeri biçmekteyizdir. Diğer yerlere kıyasla değerinin çok daha altında fiyat tekif etmemiz söz konusu dahi değildir.

Fiyatları genel olarak sunulan malzemenin kullanışlığına,çok aranan olup olmadığına ve hasar durumuna göre belirlemekteyizdir. Tabi ki söz konusu gıda ve restoran sektörü olduğundan bir malzeme alımı yapmadan önce kontrollerimiz en ince detayına kadar uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Alımı yaptıktan sonra tekrardan her bir malzeme ve ürünün bakımı bizzat ekibimiz tarafında yapılır,fiyat biçilir ve yeniden satışa çıkartılır.Unutmamak gerekir ki,kendimiz kontrol etmeden ve onaylamadan hiçbir restoran ekipmanını siz değerli müşterilerimize sunmayız. Bu yüzden bu alanda özellikle Ümraniye ve çevresinde ilk akla gelen ikinci el restoran ekipmanları alım satım yerlerinden biriyiz. Elimizde bulunan her birrestoran ekipmanını internet sitemizden inceleyebilir,fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Tabi ki satacağınız malzemeye göre fiyat değişiklik gösterebilmektedir.

Güneş Ticaret Ümraniye ikinci el restoran ekipmanları alım satım firması ihtiyaç duyan her müşterisi için gece gündüz çalışmaktadır. Restoran malzemelerinin her çeşidi bünyemizde mevcuttur. Masa,sandalye,mutfak gereçleri,endüstrüyel mutfak ekipmanları vb. gibi.Daha önce de belirttiğimiz gibi özellikle gıda sektörü olduğu için birçok malzeme ve ekipman sağlığınıza zarar verebilir,hastalık habercisi olabilir.Bu yüzden her bir malzemenin bakım,onarım ve kontrolü en üst seviyede yapılmış olması şarttır. İkinci el malzeme söz konusu olunca bu yüzden her firmadan restoran malzemesi alınmamalıdır. Alanımızda en iyisi olduğumuzu görmeniz için tek yapmanız gereken bize en kısa zamanda ulaşmanız olacaktır. Güneş Ticaret Ümraniye ikinci el restoran ekipmanları alım satım firmamız her geçen gün daha da büyümekte,her geçen gün alanında emin adımlarla en iyisi olma yolunda ilerlemektedir. Sizlerle tanışmaktan büyük mutluluk ve gurur duyacağız. Konumumuz ulaşımı çok kolay olmakla birlikte aynı zamanda mail adresimize mesaj atabilir,dilerseniz aşağıdaki telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.

Tel: 0532.289.10.45
Tel: 0216.592.82.42