EV KONSOLU ATARİ MAKİNASI. ÜRETİCİDEN ÇOK OYUNLU ORJİNAL

İlan Detayları
799,00 TL
 İlan No : 29505
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Bağcılar
 İlan Kayıt Tarihi : 29.03.2018
 Bitiş Tarihi : 24.03.2019
 Kalan Gün : -59 Gün
 Bakılma Sayısı : 52
İletişim Bilgileri
ramazan avcu
Bu kişinin diğer ilanları (88)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 89
Üyenin Kayıt Tarihi 23.11.2015
Üyenin Son İşlem Tarihi 07.11.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Evlerinizde keyif yaşamak için atari salonları oyunu makinesi.
Firmamızı ziyaret ederek ürünlerimizi yerinde görebilirsiniz.

Level Oyun Makineleri

Plug&Play özelliği ve güvenilirliği ile yıllarca sorunsuz kullanabileceğiniz oyun makinelerimizi hayal gücünüze göre giydiriyoruz. İsteyin yapalım! En sevdiğiniz kahramanları, film yıldızlarını, firmanızın logosunu tek tıkla hayata geçirelim. Sağlamlığı ve tasarımı ile rakiplerine perfect çeken oyun makinelerimiz fiyat&kalite oranı ile de her zaman bir level önde

90'lı yılların başın da çıkan street fighter 2 versiyonuyla dünya da adından söz ettiren oyun Türkiye'de büyük ses getirdi hem de ne getirdi yıl olmuş 2017 halen aduketli reklamlar, komedi programları, dizi çekimleri, sinema filmleri... Atari salonu kültürü taşımış o yaş grubu büyüdü hatta yaşlanmaya durdu, iş güç sahibi olunca da geçmişe bir özlem kimisi kaleme alıyor kimisi de ekrana taşıyor çocukluk kahramanlarını.

Kol bozuk, düğme basmıyor, geçeyim mi senin yerine, aha makine jetonu yuttu... Gibi cümlelerin bolca duyulduğu atari salonları yok onların yerine alan 'retro room'  adın da işletmeler de küçük bölmelerle yerlerini almaya devam ediyorlar. Ken'in sizi beklediğine inanıyorsanız ya da Ryu'nun hatta Chun li'nin buyurun gelin jetonlar bizden kaldığımız yerden devam edelim çocukluğumuza.

0532 554 75 39