Uygun fiyata, Barkodlu Butik Giyim Ayakkabı Kozmetik Programı

İlan Detayları
3 000,00 TL
 İlan No : 29527
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Gaziemir
 İlan Kayıt Tarihi : 01.04.2018
 Bitiş Tarihi : 27.03.2019
 Kalan Gün : -85 Gün
 Bakılma Sayısı : 35
       
 
İletişim Bilgileri
kaan özgür
Bu kişinin diğer ilanları (16)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 17
Üyenin Kayıt Tarihi 18.10.2011
Üyenin Son İşlem Tarihi 29.01.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Kullanımı kolay süresiz – giyim ,Butik,Mağaza barkod Otomasyon Sistemi. Mağaza yönetiminizi kolaylaştırıyoruz.
Giyim, Butik, Konfeksiyon mağazalarının işleyişlerini dikkate alarak hazırladığımız kullanımı çok kolay aynı zamanda işlevsel bir sistemi kullanımınıza sunuyoruz. Süre sınırsız kullanım hakkına sahip olacağınız bu sistemle işletmenizi ve stoklarınızı takip etmek çok kolaylaşacak.

Mağazaların istekleri ve karşılaştıkları sorunları analiz ettik ve bu doğrultuda sistemimizi geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Giyim-Butik Mağaza Otomasyon sistemi işletmenize tam olarak hakim olabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Ne kadar satış yapılmış? Ne kadar kar elde edilmiş? Barkodu olmayan ürünlerin takibini nasıl yaparım? İşletmenin extra masrafları nelerdir? Stokta ne kadarlık ürün var? Hangi ürünlerin sipariş verilmesi gerekiyor? Kayıp kaçak çalıntı ürün var mı? …. Ve bunun gibi sorular artık aklınızı meşgul etmeyecek.

Sistemin kullanımı son derece kolaydır. Tüm menülerin üzerinde Türkçe açıklamaları bulunmaktadır. Bilgisayar bilginizin olmasına gerek yoktur. Kasiyer değişimlerinde yeni kasiyere ayrıca eğitim vermeye gerek olmaz.

HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILABİLİR?
Konfeksiyon giyim Tekstil - Butik - kozmetik mağazaları - ayakkabı mağazalarında - ve diğer sektörlerde detaylı olarak stok takibi cari takibi yapmak isteyen Tüm işletmeler için uygundur

GSM = 0533 399 8629

FULL HAZIR SET