ucuz plastik hasır, piknik hasırı istanbul, hasır toptancısı

İlan Detayları
26,00 TL
 İlan No : 29715
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Küçükçekmece
 İlan Kayıt Tarihi : 21.04.2018
 Bitiş Tarihi : 16.04.2019
 Kalan Gün : -64 Gün
 Bakılma Sayısı : 36
İletişim Bilgileri
YILMAZ BADEM
Bu kişinin diğer ilanları (4)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 5
Üyenin Kayıt Tarihi 25.02.2012
Üyenin Son İşlem Tarihi 21.04.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

TOPTAN CAMİ HASIRLARI KALİTELİ HESAPLI Plastik Kilim ( Hasır ) PLASTİK HASIRI TÜRKİYE NİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ.


toptan hasır,bademler plastik hasır, toptan hasır, ucuz kilim,hasır seccade, plastik kilim, mescit hasırı, ucuz cami kilimi, yapay hasır, plastik hasır, çift taraflı cami hasırı, istanbul kilim, ucuz kilim imalatı, yerli hasır,

Hasır Çeşitleri HESAPLI PLASTİK HASIR HER EBATTA VE ÖLÇÜDE CAMİ HASIRLARI TOPTAN KALİTELİ HESAPLI Plastik Kilim ( Hasır)ÜRÜNLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ:

Evlerde, işyerlerinde, otel, motellerde, cami, mescidlerde, yazlıklarda, kır gezilerinde, pikniklerde, plajlarda, turistik tesislerde, toplu dinlenme ve eğlence yerlerinde hem kullanım aracı hem de pano ve hediyelik eşya olarak düşünebilirsiniz.

Çift taraflı kulllanma imkanı olduğundan değişik renk cümbüşü içinde görmek mümkündür. Ayrıca çift katta oluşur ve içindeki hava boşluğu sayesinde yazın sıcağa karşı duyarsızlığı, kışın soğuğu geçirmemek özelliği ile dört mevsim kullanılabilir. Ayrıca toz, kum, çakal, diken gibi benzeri maddeler içinde tutmaması nedeniyle her mekanda, değişik amaçlarla kullanılabilmektedir.Yapı olarak yumuşak ve esnektir

Taşımada kolaylık sağlar, hafifliği ve esnekliği ile az yer kaplar. Dokunarak imal edildiğinden dolayı gözenekleri elektrik süpürgesi ve diğer temizleme araçları ile kolayca temizlenir. Bundan böyle plastik hasırınızı günlük yaşamınızda her istediğiniz yerde zevkle kullanabilirsiniz.TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO ŞİRKETLERİYLE VEYA AMBARLARLA 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDE ELİNİZDE OLACAK ŞEKİLDE GÖNDERİYORUZ.

DİKKAT!! TOPTAN SATIŞIMIZ OLDUĞU İÇİN EN AZ 20 ADET HASIR ALMANIZ DURUMUNDA BU FİYATLAR GEÇERLİDİR,


NOT: SABAH. 9 AKSAM.20 ye kadar arayabilirsiniz.

TEL: 0212 470 03 51

CEP: 0532 602 43 95
BADEMLER HALI---YILMAZ BADEM
www.bademlerhali.com