ŞOK Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H

İlan Detayları
4 200,00 TL
 İlan No : 30523
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Şişli
 İlan Kayıt Tarihi : 02.09.2018
 Bitiş Tarihi : 28.08.2019
 Kalan Gün : 97 Gün
 Bakılma Sayısı : 23
İletişim Bilgileri
FİLİZ ERASLAN
Bu kişinin diğer ilanları (154)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 155
Üyenin Kayıt Tarihi 19.04.2014
Üyenin Son İşlem Tarihi 22.05.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0

İlan Durduruldu

İlan Açıklaması

Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/HKombi Üreticisi Hakkında
İleri Alman mühendisliğinin ürünü olan Viessmann, 1900’lü yıllarda kurulduğu günden bugüne ısıtma ve iklimlendirme alanında sektöre yön veren oyuncular arasında yer almaktadır. Viessmann’ın dünya genelinde 11 farklı ülkede 120 satış noktası bulunmaktadır. Doğa dostu, enerji tasarruflu ve üstün teknolojilere sahip ürün ve sistemleriyle kullanıcıların güvenini kazanan Viessmann’ın pek çok ödüllü ürünü bulunmaktadır. Siz de yüksek verimli Viessmann kombilerini tercih ederek cebinizi de konforunuzu da koruyabilirsiniz.

Viessmann Vitodens 050-W 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.000 Kcal/H Özellikleri
Yakıt olarak doğalgazı kullanan Viessmann yoğuşmalı model kombiyi ister mevcut ısıtma sisteminizi yenilerken isterseniz de yeni binalarınızda konfor ve modernizasyonu evinize getiren bir üründür. Bu model verimli ısı transferi sağlamada benzerleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Çevreye duyarlı yoğuşmalı kombi teknolojisine sahip olmasının yanı sıra cihazın sessiz çalışması, kolay montajı, bakım ve servis olanaklarıyla üstün özelliklere sahip, uygun fiyatlı bir kombi almak isteyenler için idealdir.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma
20.000 KcalH kapasiteli Vitodens 050-W 24 kW modeli, dört mevsim daimi sıcak kullanım suyu üreterek kesintisiz konfor sunar. Hem yeni binalarda hem de mevcut ısınma sistemlerinin iyileştirilmesi aşamasında kullanıma uygundur. Bu cihazın ısıtma ve sıcak kullanıma su fonksiyonları pratik şekilde ayarlanabilir olarak tasarlanmıştır.

Cihaz ve Enerji Verimi
Son teknoloji yoğuşmalı kombi teknolojisi üstün enerji tasarrufu imkanıyla en çok beğenilen kombi türleri arasında yer alır. % 108,4 'e kadar varan verim ve enerji tasarrufu sağlamasının yanı sıra çevreye duyarlı olmasıyla da oldukça ideal bir cihazdır. Bu modelin paslanmaz çelikten üretilmiş brülörü sayesinde dayanıklılığı artırılmıştır, bu sayede uzun yıllar kullanıma uygundur.

Vitodens 24 kW, 707 cm cihaz yüksekliği ile sınıfındaki en küçük duvar tipi kombiler arasında yer alır. Kompakt boyutlara sahip cihaz, kolay kullanım sunan kablolu ve kablosuz oda termostatları ile konforu dilediğiniz yere taşımanıza yardımcı olur.

Üstün özelliklere sahip, ekonomik ve işlevsel Vitodens kombiler yaşamınıza konfor katarken aynı zamanda tesisatınızı koruyan emniyetli komponentleriyle verimli bir iklimlendirme deneyimi sunar.