En Uygun 60 lık Konkasör Tesisi Fiyatları - Güven Taş Makina

İlan Detayları
500 000,00 TL
 İlan No : 30567
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Torbalı
 İlan Kayıt Tarihi : 07.09.2018
 Bitiş Tarihi : 02.09.2019
 Kalan Gün : 100 Gün
 Bakılma Sayısı : 35
İletişim Bilgileri
GÖKHAN GÖNÇ
Bu kişinin diğer ilanları (19)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 20
Üyenin Kayıt Tarihi 04.09.2018
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.12.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

60’lık Konkasör Tesisi
Konkasör tesislerinde üretimi yapılan makineler genel olarak satın alınan tesise ve tesisin üretim kapasitesine uygun olarak tasarlanmaktadır. 60lık konkasör tesisleri de küçük ve orta işletmelerin uzun süreli işlerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş makine sistemleridir. Üretim kapasitesi olarak saatte 60 ile 80 ton arasında üretim yaparak gün içerisinde binlerce ton üretim yaparak avantaj sağlamaktadır. Küçük ve orta işletmelerde üretim yapmak üzere tasarlanan makinelerin üretim kapasiteleri isteğe göre arttırılabilmektedir. Hem mobil hem de sabit olarak kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Mobil konkasör sistemleri, çalışma sahası içerisinde sabit bir konuma bağlanmadan her yerde kullanılma imkanı sağlarken, sabit konkasör sistemleri çalışma sahasında belirli bir alanda sabit olarak kurularak uzun süreli çalışma imkanları sağlamaktadır.
Avrupa standartları ve CE sertifikalarına uygun olarak üretimi yapılan 60lık konkasör tesisleriülkemizde ve Avrupa’da birçok firma tarafından kullanılmaktadır. Olası iş kazaları ile can ve mal kaybının yaşanmaması açısında güvenlik ile donatıla makineleri uzun süre kullanabilirsiniz. İklim şartlarına uygun olan tasarımları ile her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz sağlam materyallerden üretilmiştir. Ayrıca makineler çalışma esnasında çevre ve doğaya zarar vermeden doğa dostu bir sistem ile üretim yapmaktadır. Ayrıca hidrolik bileşenlerden oluşan yapısı ile kolay kurulum, bakım ve onarım işlemleri olanakları sağlamaktadır. Kısa süre içerisinde kurulumu yapılan ve üretime hazır hale getirilen makineler firmalar tarafından sık sık tercih edilmektedir.
Kullanıcı olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise konkasör sistemleri satın alırken çalışma alanınıza ve üretim kapasitenize en uygun makineleri belirleyerek, ona göre makine modeline karar vermenizdir. 60lık konkasör tesisleriküçük ve orta işletmelerin üretimlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Saatte üretim kapasitesi olarak tam olarak küçük ve orta işletmelerin üretim kapasitelerine uygun olarak tasarlanmıştır.
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan sistemler arasında firmalar tarafından oldukça sık tercih edilen konkasör sistemleri tamamen firmamız bünyesinde üretilmekte ve üretimi sırasında sağlam ve doğaya zarar vermeyen malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Sizler de firmamızdan makine satın alarak ayrıcalıklı imkânlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.