140 lık Konkasör Tesisi Satılık - Güven Taş Makina

İlan Detayları
2 850 000,00 TL
 İlan No : 30581
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Torbalı
 İlan Kayıt Tarihi : 07.09.2018
 Bitiş Tarihi : 02.09.2019
 Kalan Gün : 78 Gün
 Bakılma Sayısı : 45
İletişim Bilgileri
GÖKHAN GÖNÇ
Bu kişinin diğer ilanları (19)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 20
Üyenin Kayıt Tarihi 04.09.2018
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.12.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

140’lık Konkasör Tesisi
Taş kırma ve eleme tesislerinde kullanılan konkasörler, farklı boyutlarda sert taş ve kayaların kırılması işlemlerinde kullanılmaktadır. Yapı sektöründe kullanıma uygun olan malzemeler üretmektedir. 140lık konkasör sistemleri konkasör tesisleri, konveyör bantlar, besleyici üniteler, bunker ve çeneli kırıcılardan meydana gelmektedir. Minimum enerji sarfiyatı maksimum üretim prensibi ile üretilen makineler Avrupa standartlarında ve CE sertifikalarına uygun olarak üretilmiştir. Hem ülkemizde hem de yurt dışı ülkelerinde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Büyük ebatlarda taş ve kayaların kırılarak daha küçük boyutlara getirilmesi ve bir sonraki makinelerde kullanıma uygun forma getirmektedir. Üretim kapasitesi olarak orta işletmelere hitap etmektedir. Üretim kapasitesi olarak ise saatte ortalama 300 tona kadar çıkan üretimler yapmaktadır. Hem sabit hem de mobil olarak üretimi yapılmaktadır. Sabit 140lık konkasör sistemleritesis içerisinde sabit bir yere konumlanarak üretimini sadece o alanda yaparken, mobil konkasör sistemleri ise çalışma sahası içerisinde bir yerden alınıp başka bir yere konumlanarak çalışabilmektedir.
Güven taş makina tarafından üretimi yapılan 140lık konkasör tesisiçalışma ve üretim esnasında çevreye ve doğaya herhangi bir zarar vermeden üretim gerçekleştirmektedirler. İklim şartları ve sert hava değişimlerine karşı oldukça dayanıklıdır. Tamamen sağlam materyallerden üretilmektedir. Üretim kapasitesi olarak saatte 300 tona kadar üretim yapması ve orta işletmelerin üretim ihtiyacını karşılamaktadır. Üretim kapasitesi olarak oldukça yüksek kapasiteye sahip olması nedeni ile firmalar tarafından tercih edilmektedir.
Firmamız tarafından üretimi yapılan konkasör sistemleri ülkemizde oldukça başarılı üretimler yapmaktadır. Ayrıca konkasörlerin bir diğer üretim alanları ise yol yapım çalışmalarında kullanılan mıcır üretiminde kullanılmaktadır. Ayrıca konkasör sistemleri oldukça sağlam materyallerden üretilmelerinden dolayı uzun yıllar sorunsuz çalışma imkânları da sunmaktadır. Firmamızdan makine satın aldığınız takdirde nakliye, kurulum, montaj hizmetleri deneyimli montaj ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Teknik servis imkânları ile de hizmet veren firmamıza herhangi bir arıza yaşamanız halinde 7/24 ulaşabilir ve makinelerinizin kısa süre içerisinde kullanıma uygun formda bulabilirsiniz. Deneyimli ve alanında uzman teknik servis personellerimiz ile ülkenin neresinde olursanız olun kısa süre içerisinde tesislerinize gelerek makinelerinizin tamir işlemleri yapılmaktadır.