Yeni Nesil 60'lık Çeneli Kırıcı – Güven Taş Makina

İlan Detayları
100 000,00 TL
 İlan No : 30591
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Torbalı
 İlan Kayıt Tarihi : 08.09.2018
 Bitiş Tarihi : 03.09.2019
 Kalan Gün : 71 Gün
 Bakılma Sayısı : 57
İletişim Bilgileri
GÖKHAN GÖNÇ
Bu kişinin diğer ilanları (19)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 20
Üyenin Kayıt Tarihi 04.09.2018
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.12.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Çenelin kırıcılar içerisinde üretim kapasitesi en düşük olan 60lık çeneli kırıcılar, saatte 60 ton/ saat üretim kapasitesi ile tesislerde bulunmaktadır. Kırılacak olan malzemenin boyutu ne olursa olsun her malzemeyi ayarlanabilir çene yapısı sayesinde zorlanmadan kısa süre içerisinde daha küçük formlarda kullanılır hale getirebilmektedir. Malzemeleri sıkıştırma hareketi ile kırmaktadır. Malzeme, sabit ve hareketli çene arasındayken hareketli olan çenenin eksantrik hareketi vasıtası ile patlatarak kırmaktadır. Malzeme besleyici makinede vasıtası ile üstten verilir ve eksantrik döner tahrik şaftı kırılacak olan malzemeyi sabit bir çene ile ezmek için hareketli çeneyi çalkalar. 60lık çeneli kırıcılartahrik sistemi ise bir kayış- kasnak sistemi sayesinde yapılmaktadır. Agrega ve mineral işleme sanayide kullanılmaya uygun formda tasarlanmıştır. Daha çok primer kırıcı olarak kullanılmaktadır. Yüksek performans ile kullanılmaları nedeni ile firmalar tarafından tercih edilmektedirler.
Primer kırıcıların en büyük avantajları işletmelerde sekonder kırıcı olarak da kullanılma imkânlarıdır. Sekonder kırıcıların besleme ağız açıklığı, primer kırıcılara göre daha dar olmaktadır. Primer çeneli kırıcılar kırılacak olan malzemeleri 3- 5 kat daha küçültmektedir.
60lık çeneli kırıcıların teknik özelliklerine bakacak olursak;
• Maksimum besleme miktarı: 400 mm
• Motor gücü: 30-45 KW
• Ağız ölçüleri: 400 x 600 mm
• Kapasitesi: 50 – 75 ton/saat
• Ağırlık: 5 ton
• Çeneler ve aşınma plakaları 16 – 18 ton mangan krom bir metaldir ve en sert taşları kırmak için dizayn edilmiştir.
Güven Taş Makina tarafından üretimi yapılan tüm makinelerde olduğu gibi doğa ve çevreye zarar vermeyen formlarda üretilmektedir ve çalışma sırasında çevresine herhangi bir zarar vermeden üretim yapılmaktadır. Ayrıca kurulum ve montaj işlemleri sırasında hidrolik sistem yapısı sayesinde kısa süre içerisinde kurulum yapılarak üretim yapmaya hemen başlama imkanları yakalayabilirsiniz.