Satılık Kum Makinası 65 lik - Güven Taş Makina

İlan Detayları
115 000,00 TL
 İlan No : 30605
 ŞEHİR : İZMİR
 İlçe :Torbalı
 İlan Kayıt Tarihi : 10.09.2018
 Bitiş Tarihi : 05.09.2019
 Kalan Gün : -10 Gün
 Bakılma Sayısı : 81
İletişim Bilgileri
GÖKHAN GÖNÇ
Bu kişinin diğer ilanları (19)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 20
Üyenin Kayıt Tarihi 04.09.2018
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.12.2018
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

Tersiyer kırıcılar içerisinde üretim kapasitesi düşük olan ve küçük, orta işletmelerin üretim kapasitelerine uygun olarak tasarlanan 65lik tersiyer kırıcılar saatte ortalama 70 – 150 ton arasında üretim yapabilmektedir. Performans ve özellikler bakımından kum makineleri arasında oldukça dayanıklı olarak anılmaktadır. Kırılması zor olan kireç taşı, alüvyon ve taş ocaklarından çıkarılan sert taşların kırılması işlemlerinde kullanılmaktadır. Makine çalışma prensibi olarak, besleme ağzından verilen taş parçaları paletler tarafından ayarlanabilir pandüller tarafından üzerindeki astarlar ile yüksek hızda gönderilmektedir. Bu işlem üretim boyunca devam ederek taşların kırılması sağlanmaktadır. Tersiyer kırıcıların en avantajlı özelliği olan rotor dönüş yönünün kullanılma amacına göre dönüş yönünün çift taraflı olarak kullanılabilmesidir. Bu sayede kolay deforme olmayan paletlerin kullanım ömürleri daha yüksek olmaktadır. 65lik tersiyer kırıcılarteknik özellikleri bakımından d a oldukça avantajlıdır. Teknik özellikleri;
• Üretim kapasitesi: 40 - 80 ton/ saat
• Rotor ebat çapı: 1200 x 650 mm
• Toplam ağırlık: 1000 kg
• Maksimum besleme kapasitesi: 10–150/4–40 mm
Makine üretim aşamalarında her alanda ve her arazi koşuluna uyum sağlaması ve kolay deforme olmaması açısından sağlam malzemeler ile üretilmiştir. Ayrıca sabit ve mobil olarak iki farklı şekilde üretilmektedir. Sabit kırıcılar çalışma sahası içerisinde sabit bir alana kurulurken, mobil kırıcılar ise çalışma sahası içerisinde ihtiyaç olunan herhangi bir yere taşınarak orada üretim yapabilmektedir.
Güven taş makina tarafından üretilen tersiyer kırıcılar yüksek üretim kapasitesine sahip olarak üretilmektedir. Ayrıca Avrupa standartları ve CE sertifikaları ile üretilmektedir. Kurulum ve montaj işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca hidrolik yapısı sayesinde kolay kurulum imkânları sağlamaktadır. Bu da kısa süre içerisinde kurulum yapılarak üretim aşamasına geçmek anlamına gelmektedir.