Malatya Özel Direksiyon Eğitimi verenler 05314952012

İlan Detayları
35,00 TL
 İlan No : 31581
 ŞEHİR : MALATYA
 İlçe :Yeşilyurt
 İlan Kayıt Tarihi : 11.01.2019
 Bitiş Tarihi : 06.01.2020
 Kalan Gün : -14 Gün
 Bakılma Sayısı : 75
İletişim Bilgileri
TARIK ÖZ
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 1
Üyenin Kayıt Tarihi 09.04.2016
Üyenin Son İşlem Tarihi 11.01.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

MALATYA ÖZEL DİREKSİYON DERSİ VE KURSU TARIK ÖZ ve FERHAT PİRİNÇ 05314952012

Aracımızda profesyonel cihazlarla eğitim olup, Pisko motor ve Pisko teknik cihazlarla eğitimlerimizi vermekteyiz. Cihazlarımız araç içinde sürüş esnasında kulağımıza bir çip takılarak gps ve uyduya bağlı olup, yer tespiti, direksiyon kabiliyeti, debriyaj, fren, gaz kullanabilme, vites değişimi gibi bir çok hal ve hareketleri, yanlış bir durumda, sesli bir biçimde uyararak sisteme bağlı kamera araç içi ve araç dışı kayıt yaparak, eksik ve tam yönlerinizi tesbit ederek, trafikte rahat ve güvenli biçimde araba kullanabilen kişilerin yetişmesini sağlamaktır. Malatya özel direksiyon dersi.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız süzekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

Ehliyetiniz olmasına rağmen araba kullanamıyor musunuz? Ehliyet sınavına mı hazırlanıyorsun? Direksiyon sınavına mı gireceksiniz? Araba kullanma korkunuz mu var? Şehir içi yoğun trafikte nasıl araba kullanırım diye endişeleniyor musunuz? Arabayı park etmekte sorun mu yaşıyorsunuz? Farklı hava ve yol koşullarında araba kullanmakta güçlük mü çekiyorsunuz? Amacımız, araba kullanma ve trafiğe çıkma konusundaki endişe ve korkularınızın üstesinden gelerek, kendinden emin; farklı hava ve yol koşullarında, yoğun trafikte rahat ve güvenli biçimde araba kullanabilen kişilerin yetişmesini sağlamaktır. A2 motor eğitimi de verilmektedir.

Ben Tarık hoca “İleri Sürüş Teknikleri Uzmanı” “Direksiyon Dersi Profesyonel uzman Usta Öğretici” diyorum ki; direksiyon dersi doğru kişiden alınmalı ama şu da var ki herkes bu işi biliyorum diyor. Milli Eğitimin verdiği sertifikalarla da olmaz, çok özel eğitimler almak, fazlaca birikim sahibi olmak gerekir. İyi bir eğitimci olmak trafikte risk analizi yapabilme, yüksek bir öngörüye sahip olmak. Tüm bunları katılımcıya akışı düzgün bir eğitimle aktarmakla mümkün olur. Trafikte korku, panik olma, öfke yönetimi, trafik akışında detaylı olarak anlatılmalı, katılımcının öz güveni en üst seviyeye çıkarılmalıdır. Bunun için Tarık hocayla çalışma farkını görmek sizin için bir şans olabilir.

İletişim : 05314952012