KİRALIK UZUN BOM EXCAVATOR uzun kollu kato

İlan Detayları
1 122,00 TL
 İlan No : 32897
 ŞEHİR : İSTANBUL
 İlçe :Arnavutköy
 İlan Kayıt Tarihi : 13.05.2019
 Bitiş Tarihi : 07.05.2020
 Kalan Gün : -341 Gün
 Bakılma Sayısı : 169
İletişim Bilgileri
tuğrul duman
Bu kişinin diğer ilanları (4)
İlanı yazdır
Arkadaşına tavsiye et
Üyenin İlan Sayısı 5
Üyenin Kayıt Tarihi 10.12.2013
Üyenin Son İşlem Tarihi 13.05.2019
Üyenin Puanı 0
Puan Verenler 0
İlan Açıklaması

"19-21-23-25 METRE BOM UZUNLUĞUNA SAHİP"

Uzun Bomlu Ekskavatörün Kullanıldığı Başlıca Alanlar

Keson Kuyuları
Kuyu kazılmasında gevşek (çürük, akıcı ve sulu) formasyonlarda uygulanan özel bir kuyu kazı metodudur. Keson kuyularının temizlenmesinde, diğer iş makinelerinin ulaşamayacağı için Uzun bomlu ekskavatör kesin bir çözümdür.

Derin Kazı Hafriyatı
Uzun bomlu ekskavatör ile tonajlarının elverdiği ölçülerde,diğer kazı makinelerinin ve ekskavatörlerin ulaşamadıkları derinliklerde çalışma olanağı sağlamakta,çok derin yada çok dar noktalarda bile etkin olarak kazı yapabilmektedir.Bu özellikleri sebebiyle derin kazı sahalarında hızlı ve ekonomik olarak çalışırlar.

Derinlik limitleri arttırılabilir olduğu halde genellikle 21 metre dikey derinliğe sahip sahalarda etkin olarak çalışılabilir.

Büyükşehirlerde ve yerleşimin sık olduğu alanlarda kurulan,çalışma sahasının elverişsiz olduğu şantiyelerde bile çok rahatlıkla kullanılır.Buna ek olarak uzun bomlu ekskavatör yüklemeyi doğrudan nakliye araçlarına yapabilmesi neticesinde en dar çalışma sahalarında bile etkin olarak çalışmaya imkan sağlamaktadır

Akarsu-Gölet Temizliği
Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında uzun bomlu ekskavatör etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

Dere Kumu Ocakları
Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine teleskopik bomlu ekskavatör hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

Uzun bomlu ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle vazgeçilmez iş makineleridir.

Mil Havuzu Temizleme
Maden ocaklarının özellikle sulu eleme yapan sistemler için hazırlanan göletlerin zamanla toprak birikimi artmakta bu mil birikimi göletlerdeki su seviyesinin azalmasına yol açmaktadır.Periodik aralıklarla biriken mil çökeltisinin göletlerden uzaklaştırılması gerekmektedir.Uzun bomlu ekskavatörün çok sık kullanıldığı bir durumdur.Uzun bomlu ekskavatör yine akarsu çalışmalarında olduğu gibi etkin olarak hizmet verebilmektedirİŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

+90 212 472 79 80
+90 535 724 51 02www.edmakine.com