Hakkımızda

Biz Kimiz?
Sitemize hoşgeldiniz. ilanvereklam.com, mevcut ilan sitelerine bir alternatif olarak, 2010 yılında hayata geçirilmiştir. Firmamız, 1996 yılından beri İstanbul'da bilişim sektöründe faaliyet göstermektedir.

İlan ve Reklam hakkımızda ikon

Gazete ilanlarından, internet ilanlarına geçiş
İnternetin yaygınlaşmaya başlamasıyla birlikte, özellikle evlerin ve işyerlerinin büyük bir bölümüne adsl alt yapısı girdikten sonra; gazete ve dergilerin verdiği ücretli ve pahalı ilan hizmetlerinin yerini, ücretsiz ilan siteleri almaya başlamıştır. Son on yıl içerisinde ilan sitelerinde büyük bir patlama olduğu gözlenmektedir. Gazete ve diğer basılı medyalar aracılığıyla, insanlar, ilanlarını belli bir bölgeye, sınırlı bir süreyle ve ücret ödeyerek verebiliyorlardı. Ücretsiz ilan siteleri ile birlikte, ilan vermedeki sınır ve maliyet büyük ölçüde ortadan kalkmıştır. Ücretsiz ilan siteleri sayesinde, daha büyük kitlelere, daha hızlı ulaşabilme şansı doğmuştur.

Amacımız
İlan verenler ve ilan arayanları internet ortamında birbirleriyle buluşturmak,

Türkiye'nin tüm illerinden ve ilçelerinden verilen ilanların, potansiyel müşterilere ulaşmasını, ziyaretçilerimizin aradıkları kriterlere uygun seri ilanları bulmasını ve görüntülemesini sağlamak,

tavsiye edilen, tercih edilen, güvenilir bir ilan portalı olabilmek,

yasal olan, toplumsal ve ahlaki yapımıza uyan ürün ya da hizmetinizi Türkiye'ye ilan etmenizi kolaylaştırmaktır.

Hedefimiz
Yüzlerce ilan sitesi içinde, kalıcı olabilmenin, bir yer edinebilmenin zor olduğunu biliyorduk. Geçen süre zarfında, tercih edilen bir ilan portalı olabilmek için, ziyaretçilerimize ve üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek için bütün ekibimizle çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz. Her geçen yıl çıtamızı yükseltmek için çabalıyoruz. İlan sitemizi tanıtabilmek, ücretsiz ilan hizmeti arayan her kişiye, kuruluşa, ticari müesseseye, gayrimenkul, vasıta, eşya gibi onlarca kategoride alım satım yapan geniş kitlelere; ücretsiz ilan sitelerine bir alternatif olduğumuzu duyurabilmek için siz değerli ziyaretçilerimiz ve üyelerimizin de desteğini bekliyoruz.

Hizmet vermeye başladığımız günden bu yana; gelişmiş alt yapısı, basit ve kolay kullanımı ile hızla büyüme eğiliminde olan, geniş bir kategori yelpazesine sahip sitemize üye olarak, ücretsiz ilanlarınızı oluşturabilir, kısa sürede ürününüz ya da hizmetiniz için müşteri bulabilirsiniz. Siz ilan arıyorsanız, binlerce ilan arasından, beklentilerinizi karşılayabilecek bir ilana kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,